Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбита вигнута матриця в телевізорі Samsung UE55KS9000, заміна вигнутого екрана телевізора.

Закінчення ремонту: 08.08.2019
Замовлення №: 81500
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий (140 см) РК телевізор із вигнутим екраном Самсунг UE55KS9000U наділений функцією Smart TV (ОС Tizen), він відноситься до лінійки 2016 року. Модель з 4K UHD дозволом 3840x2160 пікселів, чотирма роз'ємами HDMI та підтримкою форматів MP3, WMA, MPEG4, MKV, JPEG. За якісне об'ємне звучання в телевізорі, у якого вигнутий екран, відповідає акустична система з 5 динаміків, загальною потужністю 60 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей сучасний телевізор із вигнутим великим екраном надійшов в нашу майстерню через те, що потрібна заміна вигнутого екрана телевізора, який з необережності розбитий. З розповіді користувача по матриці був сильний удар з лівої сторони, через що з'явилися механічні пошкодження. Телевізор доставили упакованим в пінопластову коробку та закріпленим скотчем (див. світлину №3).

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що заміна вигнутого екрана телевізора неминуча, оскільки він сильно пошкоджений. Удар прийшовся в нижній лівий кут і вочевидь був досить сильний. В результаті уздовж всієї бічної рамки глибока тріщина чорного кольору, збоку від якої різнокольорові вертикальні стовпці. По інший бік вертикальна смужка фіолетового кольору та багато горизонтальних білого кольору. Між тріщиною також багато різнокольорових ліній. Посередині екрана залишилася заставка (добре видно на світлинах №1 та 2). Після розбирання з'ясували, що в даній моделі використовується матриця CY-XK055FLLV5V, яка підлягає заміні.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити та купити новий ідентичний вигнутий екран для даного телевізора, після чого виконали демонтаж розбитою панелі та результативну заміну вигнутого РК екрану телевізора. Після виконаних налаштувань телевізор повністю готовий до подальшої експлуатації. На ремонт по заміні + нову деталь замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитого вигнутого екрана та виконана заміна нового, коштувала замовникові 16500 грн.

✓ Причини несправності

Причина такої складної і дорогої заміни нового вигнутого екрана очевидна - це не правильна, не акуратна експлуатація телевізора. Не залежно від того, звичайна матриця в телевізорі чи вигнута, вона дуже тонка і вразлива до будь-яких механічних впливів (ударів, поштовхів, падінь, сильних натискань). Даний випадок наочне підтвердження.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути в подальшому ще однієї дорогої заміни нової матриці, замовнику рекомендовано поводитись з телевізором максимально дбайливо, виключити будь-який контакт з екраном, за винятком протирання пилу, що також потрібно робити правильно.

Михайло Мельничук

31.03.2024

Доброго дня скільки буде коштувати заміна матриці на телевізор вигнутий ue55nu7300u

Вітаємо! Щоб надати відповідь, нам потрібна додаткова інформація. Будь ласка, зробіть фото шильдика, який знаходиться на задній панелі телевізора. Ви можете надіслати фото за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Після отримання інформації ми звернемося до постачальника і зв'яжемося з вами з відповіддю.

Марія

18.02.2024

Скільки наразі коштує заміна зігнутого екрану на samsung ue55ks9000

Вітаємо! Нам потрібно отримати додаткову інформацію, оскільки не можемо одразу зорієнтуватись через вигнуту діагональ. Будь ласка, зробіть фото шильдика, який знаходиться на задній панелі телевізора. Ми надішлемо запит постачальнику, а коли отримаємо відповідь, зв'яжемося з вами. Інформацію можна надсилати за номером 097-332-33-02 (Viber або Telegram). Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до нас за вищевказаним номером.

Вадим

08.01.2024

Добрый день
У вас есть в наличии пустая коробка от 55’’ изогнутого?

Щиро вітаємо! Наша майстерня не займається продажем пакувальних матеріалів. Всі пакувальні матеріали зберігаються на нашому складі, звідки телевізор пакується і відправляється власнику.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.