Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбита панель в телевізорі LG 55UH950V, смуги, затемнений нижній кут, заміна панелі телевізора LG.

Закінчення ремонту: 13.06.2019
Замовлення №: 81498
✓ Пристрій, виробник, модель

Модель ЛДЖ 55UH950V (LG) відноситься до топових телевізорів, у яких передова функціональність, а саме, в ній використовується поляризаційна 3D технологія, функція Smart TV і Wi-Fi. 55-дюймова Quantum IPS панель зі здатністю 3840x2160 пікселів, підтримкою стандартів HDR та Dolby Vision.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор прислали в наш сервісний центр, упакованим в коробку з міста Луцьк у зв'язку з тим, що в ньому пошкоджена матриця, сильно затемнений нижній лівий кут. Імовірно проблема з підсвічуванням, зі слів замовника дізналися, що дана несправність проявилася після того, як телевізор, що висів на стіні, зачепили плечем. Чи буде в даному випадку рентабельною заміна панелі телевізора LG можна визначити тільки після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 добрре видно «проблемне» місце, а саме сильно затемнений кут. Поряд з цим, по всій панелі вертикальні смуги і стовпці різної ширини. Права сторона матриці світлішого кольору, однак тут також проглядаються лінії. Через всю матрицю проходить дуже тонка горизонтальна смуга темного кольору (всі ці дефекти чітко видно на світлині №3). Висновок, що зробив телемайстер - з  такими несправностями можлива тільки заміна панелі телевізора LG, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли замовити ідентичну панель від компанії LG, а після її отримання виконати заміну. Також відновлена працездатність підсвічування, яка тепер рівномірна по всьому екрану. Для виконання такої складності ремонту і заміни панелі РК телевізора LG, його довелося повністю розібрати (див. світлину №4). Завдяки правильним діям і подальшим налаштуванням, цей телевізор повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Загальна вартість нової панелі + виконана її заміна + ремонт підсвічування склала 15000 грн.

✓ Причини несправності

Очевидно, що причиною виниклої проблеми, котра вимагала такого вартістного ремонту по заміні нової 55-дюймової матриці, стало неакуратне використання цього сучасного і функціонального телевізора з великою діагоналлю. Більш того, його корпус виконаний в сучасному «Безрамковому» дизайні, тому особливістю даної моделі є дуже тонка конструкція.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту, який описаний вище, замовнику рекомендовано поводитись з телевізором вкрай акуратно і дбайливо. Оскільки цей телевізор дуже тонкий, при можливо повісити його вище на стіні, щоб знову не зачепити плечем або пошкодити іншим способом.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.