Розбита панель в телевізорі LG 55UH950V, смуги, затемнений нижній кут, заміна панелі телевізора LG.

Замовлення №: 
81498
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Модель ЛДЖ 55UH950V (LG) відноситься до топових телевізорів, у яких передова функціональність, а саме, в ній використовується поляризаційна 3D технологія, функція Smart TV і Wi-Fi. 55-дюймова Quantum IPS панель зі здатністю 3840x2160 пікселів, підтримкою стандартів HDR та Dolby Vision.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Цей телевізор прислали в наш сервісний центр, упакованим в коробку з міста Луцьк у зв'язку з тим, що в ньому пошкоджена матриця, сильно затемнений нижній лівий кут. Імовірно проблема з підсвічуванням, зі слів замовника дізналися, що дана несправність проявилася після того, як телевізор, що висів на стіні, зачепили плечем. Чи буде в даному випадку рентабельною заміна панелі телевізора LG можна визначити тільки після проведеної діагностики.

✓ Діагностика сервісним центром: 

На світлині №1 добрре видно «проблемне» місце, а саме сильно затемнений кут. Поряд з цим, по всій панелі вертикальні смуги і стовпці різної ширини. Права сторона матриці світлішого кольору, однак тут також проглядаються лінії. Через всю матрицю проходить дуже тонка горизонтальна смуга темного кольору (всі ці дефекти чітко видно на світлині №3). Висновок, що зробив телемайстер - з  такими несправностями можлива тільки заміна панелі телевізора LG, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми змогли замовити ідентичну панель від компанії LG, а після її отримання виконати заміну. Також відновлена працездатність підсвічування, яка тепер рівномірна по всьому екрану. Для виконання такої складності ремонту і заміни панелі РК телевізора LG, його довелося повністю розібрати (див. світлину №4). Завдяки правильним діям і подальшим налаштуванням, цей телевізор повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Загальна вартість нової панелі + виконана її заміна + ремонт підсвічування склала 15000 грн.

✓ Причини несправності: 

Очевидно, що причиною виниклої проблеми, котра вимагала такого вартістного ремонту по заміні нової 55-дюймової матриці, стало неакуратне використання цього сучасного і функціонального телевізора з великою діагоналлю. Більш того, його корпус виконаний в сучасному «Безрамковому» дизайні, тому особливістю даної моделі є дуже тонка конструкція.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту, який описаний вище, замовнику рекомендовано поводитись з телевізором вкрай акуратно і дбайливо. Оскільки цей телевізор дуже тонкий, при можливо повісити його вище на стіні, щоб знову не зачепити плечем або пошкодити іншим способом.

заміна панелі телевізора LG 55UH950V
заміна панелі телевізора LG 55UH950V
заміна панелі телевізора LG 55UH950V
заміна панелі телевізора LG 55UH950V
заміна панелі телевізора LG 55UH950V

Коментувати