Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбита матриця, однак не видно тріщин в телевізорі LG OLED55B8PLA, заміна матриці LG OLED.

Закінчення ремонту: 01.07.2019
Замовлення №: 90420
✓ Пристрій, виробник, модель

Технологічний великогабаритний телевізор ЛЖ OLED55B8 (LG), що зібраний в 2019 році (Польща), наділений передовим апаратним обладнанням. Модель з OLED 55-дюймовою матрицею та роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, наявністю функції Smart TV (WebOS). У телевізорі передбачена можливість бездротової комунікації за допомогою інтерфейсів Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, WiDi, Miracast.

✓ Заявлена несправність замовником
Телевізор поступив в «рідній» упаковці по причині того, що у нього розбита матриця, що виконана за технологією OLED, відповідно потрібна її заміна. Цікавим є той факт, що сам екран чорного кольору, тріщин на ньому не видно (див. світлини №1 і 2), але на пульт дистанційного керування реакція є. Незважаючи на це, заміна матриці LG OLED неминуча.
✓ Діагностика сервісним центром

В даному випадку по OLED матриці сильного удару не було, на ній не видно будь-які механічні пошкодження, однак вона повністю вийшла з ладу і підлягає заміні. Як пояснив замовник, на екран сильно натиснули, після чого телевізор перестав працювати. Проведена діагностика показала, єдиним виходом в даній ситуації є заміна матриці LG OLED, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

Перш ніж виконувати заміну нової матриці LG OLED необхідно було замовити та купити ідентичну деталь, що відповідає всім технічним характеристикам тієї, що вийшла з ладу. Після її отримання зняли зіпсований OLED екран та замінили його новим, оригінальним від компанії LG. Після всіх налаштувань зображення відмінної якості, що підтверджує остання світлина.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей складний ремонт по заміні нової OLED матриці обійшовся замовнику 19500 грн.

✓ Причини несправності

До таких наслідків, коли потрібна дорога заміна нового екрану, і не має значення якої фірми телевізор - LG, Sony, Samsung або ін., призводить неакуратне, неправильне поводження з ним, коли на матрицю сильно тиснуть, миють водою або піддають іншим механічним впливам.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після такої дорогої заміни нової матриці, в якій використовується технологія OLED, необхідно поводитись з телевізором максимально акуратно і дбайливо. Рекомендовано уникати будь-яких контактів з екраном, оскільки навіть незначне натискання, перекіс або удар знову виведуть його з ладу, та як показує практика, не обов'язково, щоб з'явилися явно виражені тріщини.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.