Розбита матриця, однак не видно тріщин в телевізорі LG OLED55B8PLA, заміна матриці LG OLED.

Замовлення №: 
90420
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Технологічний великогабаритний телевізор ЛЖ OLED55B8 (LG), що зібраний в 2019 році (Польща), наділений передовим апаратним обладнанням. Модель з OLED 55-дюймовою матрицею та роздільною здатністю 3840x2160 пікселів, наявністю функції Smart TV (WebOS). У телевізорі передбачена можливість бездротової комунікації за допомогою інтерфейсів Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, WiDi, Miracast.

✓ Заявлена несправність замовником: 
Телевізор поступив в «рідній» упаковці по причині того, що у нього розбита матриця, що виконана за технологією OLED, відповідно потрібна її заміна. Цікавим є той факт, що сам екран чорного кольору, тріщин на ньому не видно (див. світлини №1 і 2), але на пульт дистанційного керування реакція є. Незважаючи на це, заміна матриці LG OLED неминуча.
✓ Діагностика сервісним центром: 

В даному випадку по OLED матриці сильного удару не було, на ній не видно будь-які механічні пошкодження, однак вона повністю вийшла з ладу і підлягає заміні. Як пояснив замовник, на екран сильно натиснули, після чого телевізор перестав працювати. Проведена діагностика показала, єдиним виходом в даній ситуації є заміна матриці LG OLED, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Перш ніж виконувати заміну нової матриці LG OLED необхідно було замовити та купити ідентичну деталь, що відповідає всім технічним характеристикам тієї, що вийшла з ладу. Після її отримання зняли зіпсований OLED екран та замінили його новим, оригінальним від компанії LG. Після всіх налаштувань зображення відмінної якості, що підтверджує остання світлина.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Цей складний ремонт по заміні нової OLED матриці обійшовся замовнику 19500 грн.

✓ Причини несправності: 

До таких наслідків, коли потрібна дорога заміна нового екрану, і не має значення якої фірми телевізор - LG, Sony, Samsung або ін., призводить неакуратне, неправильне поводження з ним, коли на матрицю сильно тиснуть, миють водою або піддають іншим механічним впливам.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після такої дорогої заміни нової матриці, в якій використовується технологія OLED, необхідно поводитись з телевізором максимально акуратно і дбайливо. Рекомендовано уникати будь-яких контактів з екраном, оскільки навіть незначне натискання, перекіс або удар знову виведуть його з ладу, та як показує практика, не обов'язково, щоб з'явилися явно виражені тріщини.

заміна матриці телевізора LG OLED55B8PLA
заміна матриці телевізора LG OLED55B8PLA
заміна матриці телевізора LG OLED55B8PLA
заміна матриці телевізора LG OLED55B8PLA
заміна матриці телевізора LG OLED55B8PLA

Коментувати