Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Розбита через удар матриця в телевізорі Sony KD55XF9005BR2, заміна матриці для телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 29.01.2020
Замовлення №: 90781
✓ Пристрій, виробник, модель

55-дюймовий «розумний» LED телевізор Соні KD-55XF9005 з підтримкою HDR та 4К роздільною здатністю 3840×2160 пікселів. Ключовою особливістю телевізора, який зібраний у квітні 2018 року (Бельгія) є наявність функції Smart TV з попередньо встановленою операційною системою Android 8 Oreo, за допомогою якої гарантується широкий спектр актуальних можливостей користувача. Модель наділена відмінним набором портів та роз'ємів, до яких входять 4 HDMI, 2 USB 2.0, 1 USB 3.0, 2 композитні входи та інші. Висока якість звуку досягається завдяки двом динамікам загальною потужністю 20 Вт та технології об'ємного звучання Dolby Digital Puls.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор від популярної та затребуваної компанії Соні з розбитою матрицею, запакованим у коробку, надіслали до нашої майстерні із міста Рівного. Телефоном замовник повідомив, що телевізор висів на стіні у вітальні. Того дня, коли розбили матрицю у будинку святкували ювілей, було багато гостей та за його припущенням хтось із дітей чимось кинув у телевізор. Проблему помітили не відразу, оскільки телевізор був у не робочому стані. Цей телевізор практично новий, тому замовник вирішив, що найкращим рішенням стане заміна матриці для телевізора Соні, при цьому кілька звернень до сервісних центрів рідного міста виявилися нерезультативними.

✓ Діагностика сервісним центром

Ми завжди надаємо таку послугу, як заміна матриці для телевізора Соні, незалежно від її діагоналі. Як виявилося, удар припав у верхній правий кут, тут на матриці з'явилася зовсім маленька, практично не помітна дірочка, від якої вгору та вниз пішли досить глибокі тріщини. Між верхніми тріщинами утворилася пляма сіро-блакитного кольору (добре видно на світлинах №1 та 3). Решта екрана темного кольору. Незалежно від розміру тріщин або появи інших механічних пошкоджень, без заміни нової матриці не обійтися, тому цей випадок не є винятком.

✓ Ремонт сервісним центром

Як показує практика виконати заміну матриці для телевізора Соні дев'ятої серії модельного ряду та з такою великою діагоналлю, беруться далеко не всі сервісні центри. При цьому завдяки добре налагодженим зв'язкам з постачальниками нам вдалося замовити та купити ідентичну матрицю тієї, що розбита. Після її отримання телемайстри акуратно демонтували розбиту панель та виконали заміну. На останній світлині добре видно, що після ремонту та виконаних налаштувань зображення яскраве, чітке та контрастне. У цій же коробці відремонтований телевізор відправлений замовнику до міста Рівне.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитої 55-дюймової матриці, встановлення нової + налаштування обійшлися замовнику 12000 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика нашим телемайстрам доводиться стикатися з різними причинами, з яких виявляється розбитою найдорожча деталь сучасного телевізора - матриця. При цьому «левова» частка подібних несправностей пов'язана саме з витівками дітей, і цей випадок не виняток.

✓ Рекомендації сервісного центру

В цьому випадку рекомендація може бути тільки одна - експлуатувати відремонтований телевізор Соні правильно, не допускати будь-яких зіткнень з новою матрицею, пояснити дітям всю важливість акуратного використання, наголошуючи на те, що ця деталь дуже тонка, тендітна, тому її легко розбити знову.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.