Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Разом з музикою чути шум у динаміці в сабвуфері KEF PS W1000.2, ремонт сабвуферів KEF.

Закінчення ремонту: 29.11.2019
Замовлення №: 90794
✓ Пристрій, виробник, модель

Сабвуфер КЕФ PSW1000.2 (KEF), що зібраний в Англії, зі щілинним фазоінвертором, динаміком в підлогу 200мм, призначений для озвучування приміщення площею 22 кв.м. Модель із частотним діапазоном 38-150 Гц, межами регулювання ФНЧ 40-140 ГЦ, а також з наявністю лінійного входу та лінійного виходу.

✓ Заявлена несправність замовником

У сабвуфері, що надійшов до нашого сервісного центру, разом із музикою чути гул та хрип у динаміці, що зі слів замовника дуже заважає прослуховуванню. Оскільки ми виконуємо ремонт сабвуферів KEF, незалежно від складності несправності, ця модель прийнята в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром

Сабвуфер у відносно хорошому стані, на першій світлині добре видно, що його лицьова панель не акуратна, на ній подряпини та потертості, що свідчить про інтенсивну його експлуатацію. Після розбирання з'ясували, що в даній моделі використовується реле RUUH-SH-124D, однак в ході виконаної діагностики точно визначили, що вийшли з ладу модуль захисного відключення та модуль живлення, тому ремонт сабвуферів KEF повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модуля захисного відключення та модуля живлення, що вийшли з ладу, знадобилося перепаювання різних деталей, до яких входять діоди, резистори, конденсатори з різним маркуванням (див. фото №3, 4 і 5). Після такого ремонту сабвуферів KEF заявлену несправність вдалося повністю усунути, гомін та хрип у динаміці зник. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по відновленню модуля захисного відключення та модуля живлення обійшовся клієнту 800 грн.

✓ Причини несправності

Те, що разом із музикою було чути гул та хрип у динаміці викликано тим, що проблема виникла одночасно у роботі двох модулів - захисного відключення та модулі живлення, роботу яких вдалося відновити на компонентному рівні. Це могло бути спричинене постійними навантаженнями сабвуфера. Не виключено, що проблема могла виникнути через різкий перепад напруги мережі. У жодному разі без ремонту обійтися би не вдалося.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі після результативного ремонту замовнику рекомендовано намагатися не перевантажувати сабвуфер від відомої та популярної компанії KEF. Поводитися з пристроєм максимально акуратно та дбайливо, якщо знову виникнуть подібні проблеми, негайно звертатися до фахівців, нічого самостійно не роблячи.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.