Разом з музикою чути шум у динаміці в сабвуфері KEF PS W1000.2, ремонт сабвуферів KEF.

Замовлення №: 
90794
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Сабвуфер КЕФ PSW1000.2 (KEF), що зібраний в Англії, зі щілинним фазоінвертором, динаміком в підлогу 200мм, призначений для озвучування приміщення площею 22 кв.м. Модель із частотним діапазоном 38-150 Гц, межами регулювання ФНЧ 40-140 ГЦ, а також з наявністю лінійного входу та лінійного виходу.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У сабвуфері, що надійшов до нашого сервісного центру, разом із музикою чути гул та хрип у динаміці, що зі слів замовника дуже заважає прослуховуванню. Оскільки ми виконуємо ремонт сабвуферів KEF, незалежно від складності несправності, ця модель прийнята в роботу.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Сабвуфер у відносно хорошому стані, на першій світлині добре видно, що його лицьова панель не акуратна, на ній подряпини та потертості, що свідчить про інтенсивну його експлуатацію. Після розбирання з'ясували, що в даній моделі використовується реле RUUH-SH-124D, однак в ході виконаної діагностики точно визначили, що вийшли з ладу модуль захисного відключення та модуль живлення, тому ремонт сабвуферів KEF повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Для відновлення працездатності модуля захисного відключення та модуля живлення, що вийшли з ладу, знадобилося перепаювання різних деталей, до яких входять діоди, резистори, конденсатори з різним маркуванням (див. фото №3, 4 і 5). Після такого ремонту сабвуферів KEF заявлену несправність вдалося повністю усунути, гомін та хрип у динаміці зник. На цей ремонт видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по відновленню модуля захисного відключення та модуля живлення обійшовся клієнту 800 грн.

✓ Причини несправності: 

Те, що разом із музикою було чути гул та хрип у динаміці викликано тим, що проблема виникла одночасно у роботі двох модулів - захисного відключення та модулі живлення, роботу яких вдалося відновити на компонентному рівні. Це могло бути спричинене постійними навантаженнями сабвуфера. Не виключено, що проблема могла виникнути через різкий перепад напруги мережі. У жодному разі без ремонту обійтися би не вдалося.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Надалі після результативного ремонту замовнику рекомендовано намагатися не перевантажувати сабвуфер від відомої та популярної компанії KEF. Поводитися з пристроєм максимально акуратно та дбайливо, якщо знову виникнуть подібні проблеми, негайно звертатися до фахівців, нічого самостійно не роблячи.

ремонт сабвуфера KEF PSW1000.2
ремонт сабвуфера KEF PSW1000.2
ремонт сабвуфера KEF PSW1000.2
ремонт сабвуфера KEF PSW1000.2
ремонт сабвуфера KEF PSW1000.2

Коментувати