Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При заміні дисків заклинило лотки CD в Panasonic SA-PM31, сервіс з ремонту музичних центрів.

Закінчення ремонту: 21.02.2020
Замовлення №: 00084
✓ Пристрій, виробник, модель

Музичний центр Панасонік SA-PM31 на 5 CD дисків, з можливістю відтворення MP3, з наявністю чейнджера та загальною вихідною потужністю 160 Вт. До складу цієї стерео системи входять також дві колонки та ергономічний пульт дистанційного керування. Музичний центр сірого кольору, доповнений чорними елементами, вирізняється стильним, елегантним дизайном.

✓ Заявлена несправність замовником

У музичному центрі під час заміни аудіо дисків заклинило лотки CD. З такою заявленою несправністю замовник звернувся у наш сервіс з ремонту музичних центрів. Від нього дізналися, що пристрій використовували дуже часто, а коли заклинили диски, намагалися засунути їх вручну, при цьому такі дії результату не принесли. Тільки після цього вирішили звернутися за допомогою до сервісного центру.

✓ Діагностика сервісним центром

Музичний центр надійшов у досить хорошому стані, без слідів механічних впливів. Щоб надати сервіс з ремонту музичних центрів на професійному рівні, пристрій повністю розібрали, що дозволило дізнатися, що в цій моделі використовується плата RJBV0038BB-1. За час експлуатації всередині зібралося багато пилу. Проведена діагностика показала, що заклинило механізм чейнджера через те, що в ньому зламані 3 важелі (добре видно на останній світлині).

✓ Ремонт сервісним центром

Насамперед відновили механізм чейнджера (відреставрували зламані деталі механізму), що видно на світлині №4. При цьому виявилася інша несправність – музичний центр не бачить дисків. Для усунення цієї проблеми виконали повне перебирання та юстування чейнджера, зробили чистку оптики та моторів приводу. На першій світлині можна побачити, що після наданого сервісу ремонту музичних центрів він повністю в робочому стані, лотки CD висуваються та засуваються.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт механізму чейнджера, повне перебирання та юстування чейнджера, чистку оптики та моторів приводу клієнт заплатив 550 грн.

✓ Причини несправності

Тому, що сталася вищеописана несправність, є логічні пояснення. По-перше, музичний центр досить інтенсивно експлуатувався, в результаті сильне вироблення деталей. По-друге, постійно прикладалися зусилля під час заміни аудіо дисків, в результаті зламаними виявилися три важелі механізму чейнджера.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що після наданого сервісу з ремонту цей музичний центр вимагає акуратної експлуатації. Рекомендовано не засувати лоток рукою – лише кнопкою, по можливості користуватися одним диском – першим, а при перенесенні витягувати диски. Якщо не виконувати ці рекомендації, несправність може з'явитися знову, оскільки пристрій має дуже хистку конструкцію. Експлуатувати музичний центр після ремонту в більш щадному режимі!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.