Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При вмиканні згорає запобіжник у сабвуфері Jamo Sub 260, ремонт сабвуфера м. Київ.

Закінчення ремонту: 13.05.2019
Замовлення №: 90126
✓ Пристрій, виробник, модель

Активний сабвуфер Джамі Sub 260 (Jamo) наділений підсилювачем потужністю 260 Вт та 8-дюймовим вуфером, завдяки яким дана модель може похвалитися безпрецедентними робочими характеристиками. Даний сабвуфер розрахований на будь-який тип підключення (лінійні стерео і LFE-входи, акустичні клеми), у нього є регулятор гучності, фази та частоти зрізу. Корпус з обробкою під дерево.

✓ Заявлена несправність замовником

При вмиканні горить запобіжник всередині - з такою заявленої несправністю сабвуфер доставлений в нашу майстерню. Замовник з міста Києва попросив, щоб ремонт був виконаний в терміновому порядку. Від нього також дізналися, що це не перша несправність, тому раніше ремонт сабвуфера (м.Київ) вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Сабвуфер не вмикається, він доставлений обмотаним в прозору плівку. Його розібрали, що необхідно для виконання діагностики та подальшого ремонту сабвуфера (м.Київ) з'ясували, що в ньому використовується трансформатор 33-180-53405-10 AS 1210 на платі 44-103-21045-00. Попередній ремонт виконали некоректно - відпаяні силові транзистори блоку живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки проблема пов'язана з виходом з ладу блоку живлення, ремонт активного сабвуфера (м.Київ) полягав у відновленні монтажу блоку живлення, для чого залучили спеціальне обладнання. Перепаяно багато деталей, в тому числі світлодіод синій, діоди UF 5404 - 2 шт., N-канальний польовий транзистор - 4 шт., мікросхема. На цей ремонт замовнику з м.Києва видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з деталями, котрі замінили, даний ремонт обійшовся користувачеві - 1200 грн.

✓ Причини несправності

Головною причиною, яка спричинила виникнення даної несправності, став не компетентно виконаний попередній ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Майстер рекомендував надалі поводитись  з активним сабвуфером дбайливіше, не допускати постійної роботи на максимальній гучності. Берегти пристрій від різноманітних механічних впливів, в тому числі не смикати кабелі підключення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.