Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При включенні «зависає» в демо-режимі Kenwood KDC-BT53U, ремонт автомагнітол в терміновому порядку.

Закінчення ремонту: 16.03.2020
Замовлення №: 00165
✓ Пристрій, виробник, модель

CD/MP3 автомагнітола у формфакторі 1DIN Кенвуд KDC-BT53U зібрана в Малайзії. Поряд із компакт-дисками ресивер може функціонувати з USB накопичувачами, SD картами, а також iPod та iPhone. Модель наділена великим алфавітно-цифровим екраном, вбудованим підсилювачем потужністю 50 Вт на кожен із чотирьох каналів. Автомагнітола з підтримкою Bluetooth, має тюнер, 13-смуговий еквалайзер, DSP, є регулювання цифрової затримки сигналу, а також тонкомпенсації. До інших додаткових можливостей можна віднести: підсвічування кнопок (6 кольорів), відтворення аудіо, відео, фото з USB і microSD, підключення камери заднього виду.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт автомагнітол у терміновому порядку, тож прийняли в роботу ресивер, який не вмикається. Крім того, зі словами замовника, після включення автомагнітола «висить» у демо-режимі, який запускається в автоматично після першого підключення та призначений для знайомства з моделлю. Також він повідомив, що до нас пристрій ще не розкривався та ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як автомагнітолу відкрили та провели діагностику, стало зрозуміло, що ремонт автомагнітол потрібен у терміновому порядку. Це пов'язано з тим, що з ладу вийшов модуль передньої панелі, замкнула мікрокнопка «пошук вперед» (дивитися світлину №4), на провідниках друкованого монтажу і контактних майданчиках утворилися тріщини (світлина №5).

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили працездатність модуля передньої панелі. Для цього замінили замкнутий мікрик кнопки «пошук вперед», пропаяли мікротріщини на провідниках друкованого монтажу та контактних майданчиках. Для термінового виконання такого складного ремонту автомагнітол використовували інфрачервону паяльну станцію. В результаті несправність вдалося усунути, на першій світлині видно, що автомагнітола вмикається. Як і просив замовник, цей терміновий ремонт виконали за кілька днів.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт модуля передньої панелі із заміною кнопки та пропаюванням мікротріщин на контактних майданчиках клієнт заплатив 600 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку автомагнітола не вмикалася, після включення «висіла» в демо-режимі через те, що з ладу вийшов модуль передньої панелі, замкнула мікрокнопка кнопки «пошук вперед», на провідниках друкованого монтажу і контактних майданчиках були тріщини. Імовірно, коли кнопка почала погано натискатися на неї сильно тиснули.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після вдалого ремонту, який виконувався терміново, рекомендуємо замовнику поводитися з автомагнітолою максимально акуратно та дбайливо. На кнопки сильно не тиснути! Якщо в роботі пристрою знову виникнуть проблеми, негайно звертатись за допомогою до фахівців, самостійно нічого не робити.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.