Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При включенні їдкий запах та вимикається через пів хвилини LG 42LG6000 де відремонтувати телевізор.

Закінчення ремонту: 14.11.2019
Замовлення №: 90740
✓ Пристрій, виробник, модель

42-дюймовий РК LED телевізор ЛДЖ 42LG6000-ZA з такими показниками, як: роздільна здатність 1920x1080 пікселів, яскравість 500 кд/м², контрастність 15000:1, кут огляду 176°. У телевізорі використовується акустична система із загальною вихідною потужністю 20 Вт та функцією SRS TruSurround XT. Модель наділена гарним набором портів та роз'ємів, до яких входять RGB In (D-sub 15pin) (комп'ютерний), RS-232C, SCART, S-Video, AV-вхід, HDMI та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник дізнавшись, де відремонтувати телевізор звернувся за допомогою до нашого сервісного центру. Причина - відразу при включенні телевізора з'являється їдкий запах гару, дим, також чутний тріск та він відразу ж вимикається через пів хвилини роботи. За його припущенням, ця несправність виявилася після того, як у квартирі раптово вимкнули світло. Оскільки це перша несправність з моменту покупки телевізора, його ремонт не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Коли пристрій з будь-якої причини виходить з ладу, дуже важливо де відремонтувати телевізор. А оскільки ми маємо великий досвід роботи в даній сфері, ми точно знаємо, як діяти в тій чи іншій ситуації. В першу чергу телевізор розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується плата PCB P/N:2300KEG027A-F з трансформатором SC-080128C, а також блок живлення EAY41971801, у роботі якого стався збій. На модулі живлення стався прогар у «вугілля», згоріли доріжки. На світлинах №3 та 4 добре видно, наскільки сильно прогоріла плата живлення та навіть метал під нею, утворивши велику темну пляму. Саме тому при включенні було чутно запах гару. Також діагностика показала, що з ладу вийшов модуль інвертора підсвітки, який також потрібно відремонтувати.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося відремонтувати модуль живлення та інвертор підсвітки, що вийшли з ладу, для чого довелося перепаювати багато різних компонентів, таких як, резистори, діоди, електролітичні конденсатори з різним маркуванням в кількості 8 штук. Виконано відновлення монтажу, для чого використали спеціальне ремонтне обладнання. На останній світлині відремонтована плата живлення, де відновлено доріжки та немає слідів прогару. Це був складний ремонт, на який було видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ціна відремонтованих плат у телевізорі з перепаюванням багатьох деталей та відновленням монтажу на них становила 1500 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку несправність телевізора виявилася досить складною, оскільки через різкий перепад напруги мережі стався прогар в «вугілля» плати блоку живлення, також згоріли доріжки, які вдалося відремонтувати. Через це при включенні був запах гару, дим. Тріск був чутний від пробою.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після такого складного ремонту рекомендовано поводитись з телевізором правильно, під час грози не залишати телевізор у включеному стані. Якщо в будинку часто вимикають світло, уникнути подібної проблеми можна за допомогою спеціального стабілізатора напруги, який можна придбати у спеціалізованому магазині.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.