Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При включенні вимикається Taga Harmony Platinum SW-10, ремонт сабвуферів підлогового типу Taga Harmony.

Закінчення ремонту: 26.02.2020
Замовлення №: 00096
✓ Пристрій, виробник, модель

Активний сабвуфер підлогового типу ТАГА Гармоні Platinum SW-10 не тільки вдало доповнить інтер'єр, але й порадує якісним звуком. Модель із потужністю 150 Вт (пікова 500 Вт), частотним діапазоном 20-200 Гц та частотою кросовера 30-200 Гц. Сабвуфер з діаметром динаміка 255 мм, наділений вбудованим підсилювачем та фазоінвертором, у нього в наявності акустичний аудіовхід та лінійний аудіовхід. Пристрій здатний відтворювати потужні, глибокі баси, які відрізняються приголомшливими характеристиками та динамікою. Корпус сабвуфера виконаний із дерева.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки в нашому сервісному центрі завжди можна виконати ремонт сабвуферів підлогового типу Taga Harmony, він прийнятий в роботу. Заявлена замовником несправність – при включенні одразу ж відключається. На прийманні замовник повідомив, що раніше жодних проблем у роботі приладу не спостерігалося, тому по допомогу до фахівців він звертається вперше. Що могло спровокувати виникнення такої проблеми, у нього припущень немає.

✓ Діагностика сервісним центром

Як виявилося, сабвуфер не включається при подачі звуку на входи, тому ремонт сабвуферів підлогового типу Taga Harmony максимально актуальний. Пристрій надійшов у хорошому стані, у нього акуратний зовнішній вигляд, що підтверджують дві перші світлини. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт, сабвуфер повністю розібрали (див. світлину №3 та 4). Як виявилося, несправність досить серйозна, тому що з ладу вийшов модуль ПНЧ, а також ланцюги його живлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для відновлення працездатності модуля ПНЧ, а також ланцюгів його живлення майстер перепаяв багато різних деталей, до яких входять діоди, резистори, конденсатори. Також довелося перепаяти мікросхему КА 4558. Після такого ремонту сабвуферів підлогового типу Taga Harmony він включився. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

Відновлення модуля ПНЧ, ланцюгів його живлення (перепаяли багато деталей) коштувало замовнику 1000 грн.

✓ Причини несправності

Судячи з багаторічного досвіду роботи, до виникнення несправностей сабвуферів підлогового типу, у тому числі Taga Harmony, приводять різні чинники. В цьому конкретному випадку причиною проблеми став вихід із ладу модуля ПНЧ та ланцюгів його живлення. Саме тому прилад не вмикався під час подачі звуку на входи.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно виконаного ремонту, при подальшій правильній експлуатації, цей сабвуфер від популярного виробника Taga Harmony зможе порадувати свого власника тривалою бездоганною роботою. Рекомендації стосувалися того, щоб уникати прослуховування на максимальній потужності.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.