Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При включенні помилка ER 02 в Елекс Ампер У 12-1-40 v1.0, ремонт симісторного стабілізатора напруги.

Закінчення ремонту: 11.12.2019
Замовлення №: 90817
✓ Пристрій, виробник, модель

Однофазний стабілізатор напруги симісторного типу Елекс Ампер 12-1-40 v1.0 (виробник Україна) з діапазоном вхідної робочої напруги 120-295 Вольт, номінальним вхідним струмом 40 Ампер та 12 ступенями перемикання обмоток трансформатора. Модель із мікропроцесорним керуванням, часом реакції на зміну вхідної напруги 20 мс. Стабілізатор з навісним кріпленням, призначений для захисту від короткого замикання, перегріву, перевантаження, а також підвищеної/зниженої напруги.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей стабілізатор напруги надійшов із проблемою - при включенні світиться помилка ER 02 та немає напруги на виході (не включає навантаження). Такі «симптоми» вказують на те, що ремонт симісторного стабілізатора напруги неминучий, але наскільки він буде складним можна буде дізнатися лише після його розбирання та проведеної діагностики. При цьому наші досвідчені майстри розуміють, що поява аварійного напису ER 02 свідчить про те, що стався пробій вхідних ключів, тому точно знають, як виконувати ремонт.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 добре видно, що цей симісторний стабілізатор напруги у дуже хорошому вигляді, він виглядає як новий. Після його розбирання та проведеної діагностики припущення майстра повністю підтвердилися, оскільки з ладу вийшла силова плата (плата симісторних ключів), потрібна заміна ключа. Виходячи з цього, ремонт симісторного стабілізатора напруги неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано ремонт силової плати (плати симісторних ключів), для чого довелося перепаяти різні деталі, включаючи конденсатори (див. світлину №3). Виконано заміну симісторного ключа BTA 41-600B, про що свідчить остання світлина. Після такого ремонта симісторного стабілізатора напруги він прогнаний ЛАТРом від 140 до 250 В. Оскільки заявлена несправність повністю усунена, замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення роботи силової плати з перепаюванням деталей + заміну симісторного ключа клієнт заплатив 1200 грн.

✓ Причини несправності

В цьому конкретному випадку в стабілізаторі напруги не включалося навантаження та висвічувалася помилка ER 02 через те, що з ладу вийшла плата симісторних ключів. Це могло бути спричинене постійними перенавантаженнями.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі не виникла подібна несправність та знову не знадобився ремонт, замовнику рекомендовано цей стабілізатор не перевантажувати. Це означає, що до нього необхідно підключати виключно ті прилади, у яких навантаження не буде вище за заявлене, про що можна дізнатися, уважно прочитавши інструкцію з експлуатації, яка додається до цієї моделі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.