Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При включенні не видно зображення в телевізорі Philips 43PUS6501/12, ремонт підсвічування телевізора Philips.

Закінчення ремонту: 19.06.2019
Замовлення №: 90346
✓ Пристрій, виробник, модель

Світлодіодний 4K LED телевізор Філіпс 43PUS6501/12 (Philips), зібраний в Польщі в 2016 році, працює на базі ОС Android TV та наділений 2-х стороннім фоновим підсвічуванням Ambilight. Модель з функцією Smart TV, у неї є бездротовий інтерфейс Wi-Fi. У телевізорі використовується високоякісна стерео система потужністю 20 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив з проблемою - при включенні не видно зображення, екран темного кольору. За словами замовника зображення ледве проглядається при яскравому промені світла, звук при цьому є. Імовірно буде потрібним ремонт підсвічування телевізора Philips. Також він повідомив, що раніше вже звертався в наш сервісний центр, приблизно півтора роки тому в телевізорі була замінена матриця замість розбитої (ремонт № 70856).

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор розібрали, з'ясували, що підсвічування даного телевізора складається з п'яти планок, на кожній з яких розташовано по 12 світлодіодів. В першу чергу була проведена діагностика, з допомогою якої вдалося визначити, що ремонт підсвічування телевізора Philips неминучий, оскільки з ладу вийшли ліхтар матриці і ланцюги живлення підсвічування. Перепайці підлягають 4 штуки світлодіодів, які перегоріли (добре видно на світлині №3 і 4).

✓ Ремонт сервісним центром

Нами відновлена працездатність модулів, які вийшли з ладу, перепаяні LED3v в кількості чотирьох штук, відновлені ланцюги живлення. Після ремонту підсвічування РК телевізора Philips зображення по всьому екрану максимально рівномірне, якихось дефектів не виявлено.

✓ Загальна вартість ремонту

Оскільки раніше нами вже виконувалася заміна матриці, тому зроблена знижка на ремонт і його вартість 1600 грн.

✓ Причини несправності

У LED телевізорах всі світлодіоди підключені послідовно. Це означає, що при виході з ладу будь-якого з світлодіодів, все підсвічування перестане працювати, що повністю підтверджує даний конкретний випадок.

✓ Рекомендації сервісного центру

Як показує практика, головною причиною виходу з ладу LED діодів є те, що виробники змушують працювати їх на піку своїх параметрів, що веде до прискореного вигоряння. Після ремонту замовнику рекомендовано при перегляді трохи знижувати яскравість телевізора.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.