Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При включенні на повну потужність чути скрип в KRK Rokit RP6 G2, ремонт студійних колонок KRK.

Закінчення ремонту: 05.12.2019
Замовлення №: 90799
✓ Пристрій, виробник, модель

Студійний монітор КРК Rokit RP6 G2 (KRK) з потужністю 68 Вт, частотним діапазоном 48-20000 Гц, вхідним опором 10 кОм та вбудованим підсилювачем. Модель наділена НЧ гучномовцем з мембраною, яка армована склотканиною та ВЧ гучномовцем з шовковою діафрагмою. На задній стінці студійних колонок знаходяться вхідні роз'єми XLR та Jack для зручної комутації з різним додатковим обладнанням.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт студійних колонок KRK, у роботі яких виникли проблеми, а саме, при включенні чутно скрип, гуркіт, виття у звуку на повну потужність. Від нього дізналися, що він самостійно розібрав колонку, щоб перепаяти конденсатори, але в нього нічого не вийшло, після чого було вирішено звернутися за допомогою до фахівців.

✓ Діагностика сервісним центром

Ці студійні колонки від популярної компанії KRK надійшли у задовільному стані, на першій світлині добре видно, що корпус потертий та в подряпинах. Після розбирання з'ясували, що в цій моделі використовується динамік TWTK00012, а також те, що внутрішні компоненти запилені, на деяких з них багато деталей, що згнили (див. світлини №3 та 4). У ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшла плата підсилювачів та живлення, відповідно ремонт студійних колонок KRK має бути спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано відновлення монтажу ПНЧ (згнили деталі та доріжки під китайською заливкою), зроблено очищення плати підсилювачів та живлення, перепаяні резистори різного номіналу у кількості 3 штук та мікросхема. Для такої складності ремонту студійних колонок KRK використовували спеціальне обладнання. Внаслідок цього несправність повністю усунена, звук відмінної якості. На останній світлині  плата, що вийшла з ладу вже після ремонту.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення монтажу ПНЧ, очищення плати підсилювачів та живлення, перепаювання резисторів та мікросхеми коштував 1500 грн.

✓ Причини несправності

У цьому конкретному випадку несправність виявилася через неякісне складання (під китайською заливкою на ПНЧ згнило багато деталей та доріжок). Крім того, був режим самозбудження, тому так голосно було чути звук, який був неякісним із хрипом та скрипом.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом, який виявився досить складним, замовнику рекомендовано експлуатувати студійні колонки, випущені компанією KRK не на повній потужності. У разі виникнення будь-яких проблем нічого більше самостійно не робити (не розбирати), а відразу звернутися до фахівців.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.