Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При включенні мигає лампочка в AV-ресивері Marantz SR5002, ремонт ресиверів Marantz.

Закінчення ремонту: 07.07.2019
Замовлення №: 90407
✓ Пристрій, виробник, модель

7-ми канальний AV-ресивер Маранц SR5002 (Marantz) з вихідною потужністю 90 Вт на канал може працювати з такими форматами, як DTS (ES, Discrete 6.1/Matrix 6,1, Neo-6), Dolby Digital EX, Dolby Pro Logic IIx, Circle Surround II, HDCD. Він з підтримкою мультизонного підключення, технології Blu-ray, у нього є екранне меню, а в комплекті поставки передбачений пульт дистанційного керування з режимом навчання.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику потрібен ремонт ресиверів Marantz, у якого при включенні мигає лампочка. Разом з пристроєм він також приніс в сервіс центр пульт дистанційного керування. Коли ресивер від відомого виробника Marantz хотіли включити в майстерні, він не включився, однак продовжував блимати світлодіод (в глухому захисті).

✓ Діагностика сервісним центром

Будь-якої складності ремонт ресиверів Marantz повинен починатися з діагностики, і даний випадок не виняток. Зовнішній стан пристрою хороший, корпус ресивера без будь-яких механічних пошкоджень. Після його розбирання з'ясували, що в даній моделі використовуються плати CUP11994Z-13, CUP119948, однак з ладу вийшли модуль живлення чергового режиму та модуль управління, відповідно ремонт повинен бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю для ремонту ресиверів Marantz знадобилася перепайка багатьох оригінальних деталей в поламаних модулях. У блоці живлення чергового режиму перепаяли конденсатори, резистори, діоди, мікросхему. Виконали програмне скидання помилок, що дозволило повністю вирішити проблему. Цей ремонт з гарантією.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт, де довелося перепаяти багато різних оригінальних деталей, включаючи мікросхему, коштував 1300 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно, причиною виникнення вищеописаної несправності в ресивері популярного та затребуваного виробника Marantz, міг стати різкий стрибок напруги мережі під час роботи пристрою під навантаженням. Можливо, через багаторазові перевантаження по виходах.

✓ Рекомендації сервісного центру

Надалі рекомендовано пристрій Marantz не перевантажувати, можливо має сенс придбати стабілізатор напруги, який допоможе уникнути виникнення подібних поломок та дорогого ремонту. Також користувачеві необхідно перевірити колонки і їх кабелі!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.