Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При підключенні зарядки перезавантажується ноутбук Asus X756U, послуги з ремонту ноутбуків.

Закінчення ремонту: 21.10.2019
Замовлення №: 90685
✓ Пристрій, виробник, модель

17.3'' ноутбук Асус X756UQ працює під управлінням двоядерного процесора Intel Core i7-7500U (2.7 - 3.5 ГГц) та ОС DOS. У даній моделі використовується HDD об'ємом 2 ТБ, відеокарта nVidia GeForce 940MX та 16 ГБ оперативної пам'яті. Ноутбук оснащений якісною матрицею з Full HD роздільною здатністю (1920x1080), а також літій-полімерною батареєю, що підтримує понад 700 циклів зарядки.

✓ Заявлена несправність замовником

У наш сервісний центр принесли ноутбук разом із блоком живлення, який зі слів клієнта при підключенні зарядки перезавантажується та залишається «висіти» на заставці Asus. Оскільки ми завжди надаємо послуги з ремонту ноутбуків, незалежно від складності несправності, він прийнятий у роботу. Оскільки це перша несправність, ремонт цього ноутбука до нас ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Перш ніж надати будь-які послуги з ремонту ноутбуків, необхідно точно визначити першопричину виникнення несправності, для чого обов'язково виконується діагностика. Після увімкнення ноутбука безпосередньо в сервісному центрі з'ясувалося, що при підключенні зарядки злітає інформація з жорсткого диска. Після його розбирання дізналися, що в даній моделі використовується провідний вентилятор MF75070V1-C320-S9A, однак з ладу вийшов жорсткий диск, тому послуги з ремонту ноутбуків можуть полягати в його заміні, оскільки він ремонту не підлягає, на що замовник дав свою згоду.

✓ Ремонт сервісним центром

У цьому випадку ремонт полягав у заміні HDD 500 ГБ, встановленні додаткового накопичувача SSD M2 256GB (добре видно на світлині №4). До подальших послуг з ремонту ноутбуків можна віднести поновлення роботи операційної системи. В результаті ноутбук повністю у робочому стані. На послугу з виконання ремонту та нові деталі, які замінили, замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Послуга з ремонту цього ноутбука із заміною HDD 500 ГБ + додаткового накопичувача SSD M2 256GB, відновлення ОС коштувала 2500 грн.

✓ Причини несправності

Причин, з яких у ноутбуці з ладу виходить жорсткий диск, кілька. Можливо, його використовували дуже тривалий час без вимкнення, що негативно вплинуло на роботу HDD. Або ноутбук могли вдарити, наприклад, коли переставляли зі столу на полицю, або помістили в рюкзак не в вимкненому стані.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативно наданих послуг з ремонту ноутбуків, замовнику повідомлено про те, що в сучасних ноутбуках операційну систему рекомендовано встановлювати на жорсткі диски SSD, що забезпечує їх стабільну та швидку роботу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.