При підключенні через HDMI та VGA немає зображення в моніторі LG 22MP65HQ, ремонт ЛЕД монітора.

Заказ №: 
81532
✓ Устройство, производитель, модель: 

21.5-дюймовий монітор з ЛЕД підсвіткою виконаний за технологією Cinema Screen. Дана модель наділена функцією Dual Smart Solution, за допомогою якої можна легко налаштувати роботу з іншим монітором, додати додаткову панель задач, а також спростити роботу одночасно з декількома вікнами інтернет оглядача. Монітор з кутом огляду 178° та наявністю роз'єму HDMI.

✓ Заявленная неисправность заказчиком: 

Цей ЛЕД монітор надійшов в наш сервісний центр через те, що при підключенні через роз'єм HDMI та VGA зображення з'являється на секунду та одразу зникає. Замовник попросив, щоб ремонт ЛЕД монітора був виконаний якнайскоріше, оскільки використовується практично щодня для виконання різноманітних робіт.

✓ Диагностика сервисным центром: 

Разом з монітором користувач доставив в майстерню блок живлення та підставку. Щоб ремонт ЛЕД монітора виявився результативним, потрібно провести діагностику, для цього пристрій повністю розібрали. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується матриця LM215WF3 (SS) (A1) та плата MAIN BOARD EAX65582903 (1.0), яка вийшла з ладу та не підлягає відновленню, тому плату потрібно замінити, на що замовник погодився.

✓ Ремонт сервисным центром: 

В цьому випадку виконана заміна плати EAX65543103 LGM-037A (світлина №3), також виконана перепрошивка флеш-пам'яті під потрібну модель. Після ремонту ЛЕД монітора, на який видана гарантія, він повністю справний.

✓ Общая цена ремонта: 

Цей ремонт, де знадобилася заміна нової плати MAIN BOARD коштував замовнику - 900 грн.

✓ Причины неисправности: 

Причини, через які виникають подібні несправності, можуть бути різноманітними, можливо цьому посприяв перепад напруги у мережі, знос деталей чи ін.

✓ Рекомендации сервисного центра: 

Оскільки після ремонту цього монітора виконали перепрошивку флеш-пам'яті під потрібну модель плати, яку замінили, замовнику рекомендовано надалі не скидати пристрій до заводських установок через меню!

ремонт монітора LG 22MP65HQ
ремонт монітора LG 22MP65HQ
ремонт монітора LG 22MP65HQ

Коментувати