Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При перемиканні режимів пропадає звук в сабвуфері Sven Audio HA-385W, ремонт сабвуфера Sven.

Закінчення ремонту: 25.05.2019
Замовлення №: 90311
✓ Пристрій, виробник, модель

Активний сабвуфер Свен Audio HA-385W (Sven) з вбудованим 5-канальним підсилювачем чудово підійде для створення системи домашнього кінотеатру формату 5.1 з підключенням комплекту пасивних акустичних систем. Цей сабвуфер з оптичним та коаксіальним цифровими входами, аналоговим 5.1 і стереовходом, у нього повне магнітне екранування, є великий інформативний електролюмінесцентний дисплей.

✓ Заявлена несправність замовником

Зі слів замовника ремонт сабвуфера Sven потрібно через те, що при перемиканні режимів пропадає звук, буває таке, що режими самі перемикаються. Також дізналися, що сабвуфер вже не вперше зламався, раніше ремонт виконувався в іншому сервісному центрі. При первинному огляді з'ясували, що звуку дійсно немає, чути хрип та тріск, звук періодично з'являється та зникає знову, мимовільно перемикаються режими.

✓ Діагностика сервісним центром

В загальному зовнішній стан сабвуфера хороший, у нього чистий, акуратний корпус сірого кольору (світлина №1). Його розібрали та з'ясували, що в даній моделі використовується плата Main Board AV1800K-3H з багатоканальним декодером CRYSTAL CS492604-CL та мікросхемою M62446AFP, при цьому проблема в модулях DSP та зовнішнього підсилювача ПНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно ремонт сабвуфера Sven повинен виконуватися в даних вузлах.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми пропаяли роз'єми та шлейфи плати DSP, перепаяли багато компонентів, включаючи різні резистори та 4 конденсатори. Після ремонту сабвуфера Sven звук з'явився, він хорошої якості, оскільки хрипи та тріск зникли, режими мимовільно більше не перемикаються. На останній світлині видно індикацію на екрані. На цей ремонт клієнту видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт з позитивним результатом, включаючи замінені деталі коштував 800 грн.

✓ Причини несправності

На практиці видно, що основна причина виникнення такої несправності криється у неправильній експлуатації сабвуфера від відомого виробника Sven. В першу чергу це може бути пов'язано з тим, що пристрій використовували тривалий час на максимальній гучності, чого робити не рекомендується.

✓ Рекомендації сервісного центру

В даному випадку корисною стане рекомендація про те, що не варто надалі перевищувати потужність, оскільки сабвуфер знову вийде з ладу і вартість ремонту буде високою.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.