Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При нагріванні видає помилку на екрані Moulinex Cook4Me CE7011, ремонт мультиварки скороварки.

Закінчення ремонту: 09.01.2020
Замовлення №: 90832
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка/скороварка Мулінекс Cook4Me CE7011 має не тільки унікальний дизайн, але й безліч корисних «фішок». Цей інтелектуально-розумний прилад має 50 вбудованих рецептів, більшу частину яких можна приготувати лише за 11 хвилин, а також приготуванням по інгредієнтах. Модель із потужністю 1200 Вт, 4 варіантами вибору рецептів, а також електронним типом керування. У комплекті до мультиварки/скороварки передбачена каструля об'ємом 6 літрів, яка має антипригарне покриття. Завдяки інтерактивній панелі керування пристрій є максимально простим під час експлуатації.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовниця принесла до нашого сервісного центру мультиварку/скороварку, у роботі якої виникли проблеми, а саме, при нагріванні видає помилку на екрані 05. Вона розповіла, що це перша несправність, яка за її припущенням могла виникнути через те, що кілька разів було таке, що не завантаживши інгредієнти для приготування страви, було включено нагрівання. Вона також попросила, щоб ремонт мультиварки скороварки був виконаний якнайшвидше, оскільки основна частина страв готується саме в ній.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлині №1 добре видно, що попри інтенсивне використання ця мультиварка в досить хорошому стані, має чистий корпус, без будь-яких механічних пошкоджень. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт мультиварки скороварки її повністю розібрали та дізналися, що в цій моделі використовується плата управління та захисту 719213127 WYM110720, у роботі якої виникли проблеми. Поряд з тим, що немає нагрівання, висвічується помилка код 05, яка вказує на обрив верхнього датчика температури. Як виявилося, проблема в тому, що обірвані обидва термодатчики, як верхній, так і нижній, відповідно ремонт мультиварки скороварки неминучий.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативного ремонту мультиварки скороварки відновлено модуль управління та захисту, виконано заміну нового верхнього та нижнього датчиків температури SS-993399, CD-130530, які довелося замовляти (див. світлини №3 та 4). Це дозволило повністю розв'язувати проблему. На першій світлині добре видно, що після вищеописаного ремонту мультиварки скороварки вона в робочому стані, програми та режими вмикаються, помилка на екрані не висвічується. На цей ремонт замовниці видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт плати управління, заміна верхнього та нижнього датчиків температури обійшлися замовниці 900 грн. Це разом із ціною датчиків.

✓ Причини несправності

Як правило, до подібних проблем призводить неправильна, не коректна експлуатація мультиварки/скороварки. У цьому випадку несправність виявилася досить складною, оскільки з ладу вийшла плата управління та захисту. Те, що не було нагріву, а на екрані висвічувалася помилка, пов'язане з тим, що були обірвані датчики температури, які довелося змінювати на нові.

✓ Рекомендації сервісного центру

При отриманні відремонтованої мультиварки/скороварки її власниці надано корисні рекомендації щодо подальшої експлуатації пристрою, а саме вказано на те, що без завантаження продуктів не можна включати нагрівання!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.