Радіотелефон Панасонік KX-TGE110UC, який виготовлено у Китаї наділений функціями та можливостями: АОН, Caller ID, швидкий набір, чорний список, гучний зв'язок (спікерфон). Модель зі стандартом зв'язку DECT (цифровий), телефонною книгою на 50 номерів та монохромним 1.8" екраном на трубці.
Замовник попросив виконати ремонт радіотелефону якнайшвидше, оскільки при вхідному дзвінку взагалі не чути абонента. З його розповіді стало зрозуміло, що чутно тільки перешкоди, а голос співрозмовника взагалі не чути. Теж саме відбувається, коли виникає необхідність комусь зателефонувати, співрозмовник підіймає трубку, але його голосу не чути.
Радіотелефон повністю розібрали та з'ясували, що в ньому використовується плата F46 K48 HS MAIN PCB, при цьому з ладу вийшов блок HS, не працює спікер трубки, а оскільки відновити даний модуль не надається можливим, то відповідно ремонт радіотелефону може полягати в його заміні.
В такій ситуації ми замовили оригінальний розмовний спікер Panasonic SP-150, який встановили на місце зламаного. Ремонт радіотелефону виявився результативним, абоненти добре чують один одного. Замовнику видана гарантія.
Ремонт радіотелефону в сумі з новою деталлю в результаті коштував замовнику 230 грн.
Це досить поширена несправність, коли в трубці пропадає звук. На це можуть повпливати декілька факторів, зокрема, різноманітний механічний вплив - сильний удар чи падіння.
Цього разу звук в радіотелефоні вдалося відновити. При цьому замовнику необхідно пам'ятати про те, щоб уникати надалі ударів та падіння пристрою. В іншому випадку подальший ремонт може виявитися не рентабельним.
Коментувати