Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При дзвінку не чутно співрозмовника в радіотелефоні Panasonic KX-TGE110UC, ремонт радіотелефону.

Закінчення ремонту: 22.03.2019
Замовлення №: 90150
✓ Пристрій, виробник, модель

Радіотелефон Панасонік KX-TGE110UC, який виготовлено у Китаї наділений функціями та можливостями: АОН, Caller ID, швидкий набір, чорний список, гучний зв'язок (спікерфон). Модель зі стандартом зв'язку DECT (цифровий), телефонною книгою на 50 номерів та монохромним 1.8" екраном на трубці.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник попросив виконати ремонт радіотелефону якнайшвидше, оскільки при вхідному дзвінку взагалі не чути абонента. З його розповіді стало зрозуміло, що чутно тільки перешкоди, а голос співрозмовника взагалі не чути. Теж саме відбувається, коли виникає необхідність комусь зателефонувати, співрозмовник підіймає трубку, але його голосу не чути.

✓ Діагностика сервісним центром

Радіотелефон повністю розібрали та з'ясували, що в ньому використовується плата F46 K48 HS MAIN PCB, при цьому з ладу вийшов блок HS, не працює спікер трубки, а оскільки відновити даний модуль не надається можливим, то відповідно ремонт радіотелефону може полягати в його заміні.

✓ Ремонт сервісним центром

В такій ситуації ми замовили оригінальний розмовний спікер Panasonic SP-150, який встановили на місце зламаного. Ремонт радіотелефону виявився результативним, абоненти добре чують один одного. Замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт радіотелефону в сумі з новою деталлю в результаті коштував замовнику 230 грн.

✓ Причини несправності

Це досить поширена несправність, коли в трубці пропадає звук. На це можуть повпливати декілька факторів, зокрема, різноманітний механічний вплив - сильний удар чи падіння.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цього разу звук в радіотелефоні вдалося відновити. При цьому замовнику необхідно пам'ятати про те, щоб уникати надалі ударів та падіння пристрою. В іншому випадку подальший ремонт може виявитися не рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.