Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

При додаванні гучності хрип у звуку каналу сабвуфера акустики Sven HA-450T, ремонт акустики у Києві.

Закінчення ремонту: 13.01.2020
Замовлення №: 90889
✓ Пристрій, виробник, модель

Активна акустика для домашнього кінотеатру формату 5.1 - Свен HA-450T з вбудованим 6-канальним підсилювачем, цифровим процесором обробки аудіосигналу (5.1 Virtual Surround) та повним магнітним екрануванням. Ця модель з частотним діапазоном 42 – 20 000 Гц, сумарною потужністю 160 Вт та вихідною потужністю каналу сабвуфера 60 Вт. Акустика з можливістю настінного кріплення сателітів, регулюванням рівня загальної гучності та роздільним регулюванням рівня гучності каналів. Корпус сабвуфера виконаний із дерева (MDF). У комплекті до цієї акустики передбачено повнофункціональний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт акустики у Києві, цей пристрій прийнято в роботу з причини - при додаванні гучності просідає гучність в сабвуферному динаміці. Разом із акустичною системою замовник із міста Києва приніс пульт дистанційного керування. Від нього дізналися, що зазвичай акустика використовувалася практично на максимальній гучності, тому він припускає, що саме це стало причиною виникнення несправності. Оскільки це перша поломка, раніше акустику ще не розкривали та ремонт не виконували.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині добре видно, що зовнішній вигляд акустики хороший, у неї акуратний корпус сірого кольору. Коли її включили безпосередньо в сервісному центрі стало зрозуміло, що проявляється сильний хрип у звуку каналу сабвуфера. Після її розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що ремонт акустики у Києві неминучий, оскільки з ладу вийшов модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти) – канал сабвуфера.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання ремонту акустики у Києві знадобилося відновлення модуля ПНЧ - каналу сабвуфера, для чого довелося перепаяти транзистори, що вийшли з ладу (видно на останній світлині). Це дозволило повністю усунути несправність, оскільки після вищеописаного ремонту акустики у Києві гучність у сабвуферному динаміці відмінної якості, незалежно від гучності.

✓ Загальна вартість ремонту

Виконаний ремонт модуля ПНЧ - каналу сабвуфера з заміною транзисторів коштував замовнику з Києва 500 грн.

✓ Причини несправності

У цьому випадку причиною виникнення несправності, зокрема, появи сильного хрипу у звуці каналу сабвуфера, став вихід із ладу модуля підсилювача низької частоти (ПНЧ) - каналу сабвуфера. Це могло бути спровоковано тим, що акустика постійно працювала на максимальній гучності.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник попереджений про те, що якщо й надалі після виконаного ремонту постійно вмикати акустику на повну потужність, несправність може виникнути повторно. Тому рекомендовано слухати музику на помірній гучності.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.