Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пропав звук в автомагнітолі DENSO DW468100-0336 Toyota Camry 40, ремонт штатних магнітол Тойота.

Закінчення ремонту: 18.10.2019
Замовлення №: 90656
✓ Пристрій, виробник, модель

ДЕНСО DW468100-0336 Toyota Camry 40 - це штатна магнітола в шахту 2DIN для автомобілів Японського виробника Тойота Камрі. Модель має великий яскравий екран, FM радіо приймач, еквалайзер, а також GPS навігатор.

✓ Заявлена несправність замовником

Ця штатна автомобільна магнітола надійшла в сервісний центр із проблемою - зник звук. З розповіді користувача з'ясувалося, що він самостійно її розкрив, щоб подивитися, що сталося, після цього ресивер взагалі перестав вмикатися. У такому частково розібраному вигляді, не з усіма гвинтами, він приніс його до нас та попросив, щоб ми виконали ремонт штатних магнітол Тойота.

✓ Діагностика сервісним центром

Ця автомобільна магнітола від відомого виробника Toйота поступила в хорошому стані (див. світлину №1). Після того, як її розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовуються плати LM6510B.MAIN та LM6510B.1318. У ході діагностики встановлено, що з ладу вийшов модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно ремонт штатних магнітол Тойота Камрі буде спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

Для ремонту модуля ПНЧ знадобилася заміна ІМС ПНЧ, перепайка багатьох деталей, включаючи керамічний конденсатор 0,47 * 25 В, мікросхему звуку TDA 7386 (див. світлину №3). Після того, як був виконаний такий ремонт штатних магнітол Тойота звук з'явився, при цьому виявилася інша несправність - магнітола не читає диски, пише Disc Error на будь-яких дисках, оскільки з ладу вийшов привід DVD. Щоб розв'язати цю проблему, виконано заміну лазерної головки HPD-60, зроблено юстування DVD приводу (видно на світлині №4). Це був досить складний ремонт, на який видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт модуля ПНЧ з перепаюванням багатьох деталей, відновлення приводу DVD із заміною лазерної головки та юстуванням коштував 1200 грн.

✓ Причини несправності

Причин, які призвели до виникнення перелічених вище несправностей та досить складного і дорогого ремонту штатних магнітол Тойота, кілька. По-перше, з ладу вийшов модуль ПНЧ, тому не було звуку. Також у приводі DVD несправною виявилася лазерна головка, яка не підлягала відновленню. По-третє, не компетентні дії з боку користувача, який самостійно розібрав магнітолу, але нічого зробити не зміг.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано докрутити гвинти, що бракують у штатній магнітолі та надалі ніяких самостійних дій не робити! Перевірити в автомобілі Toйота відсутність короткого замикання на виходах колонок та замикання їх на масу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.