Пропав звук при перегляді Смарт ТВ в телевізорі Samsung UE40JU6400, ремонт телевізора Смарт ТВ.

Замовлення №: 
90228
✓ Пристрій, виробник, модель: 

40-дюймовий (101,6 см) LED телевізор Самсунг UE40JU6400W, який зібрано в Кореї, з 4K Ultra HD роздільною здатністю, підтримкою функції Смарт ТВ, а також бездротовим модулем Wi-Fi. Якщо згадати про функціональність телевізора, можна виділити DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, наявність аналогового ТБ-тюнера, підтримку телетексту, PiP, Web TV, Skype і т.д. Телевізор наділений такими портами: композитний, компонентний, HDMI 1.4, USB, LAN, S / PDIF та іншими.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі пропав звук при перегляді Смарт ТВ, коли користувач намагався перевірити налаштування, то помітив, що пристрій не керується з дистанційного пульта. З такою несправністю він доставив телевізор в нашу майстерню, де ремонт телевізора Смарт ТВ виконується не залежно від складності несправності.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Найперше наш телемайстер розібрав телевізор та перевірив на справність всі головні модулі. Як виявилося, проблема дуже серйозна, оскільки з ладу вийшла плата Main Board: ланцюги живлення та ланцюги обробки звуку, відповідно ремонт телевізора Смарт ТВ повинен виконуватися в даному модулі.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В цьому випадку для ремонту телевізора Смарт ТВ є всі підстави, більш того, він виявився досить складним та дорогим, позаяк для відновлення основної плати довелося замінювати багато різних оригінальних деталей: резистори, конденсатори з різним маркуванням, мікросхеми. В результаті ланцюги живлення та обробки звуку вдалося відновити, звук з'явився і він відмінної якості. На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Разом з оригінальними деталями на платах ТВ, вартість цього ремонту склала 1600 грн.

✓ Причини несправності: 

Насправді причин, коли в телевізорі пропадає звук, налічується декілька. Таку проблему можуть викликати перепади напруги у мережі, потрапляння всередину вологи, вихід з ладу динаміків та багато іншого. В нашому випадку з ладу вийшла основна плата, тому ремонт виявився достатньо складним.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику порекомендували при перегляді трохи збавляти гучність (не слухати на максимумі). У разі виникнення будь-яких збоїв в роботі, негайно звертатися в сервісний центр.

ремонт телевізора Samsung UE40JU6400W
ремонт телевизора Samsung UE40JU6400W
ремонт телевизора Samsung UE40JU6400W
ремонт телевизора Samsung UE40JU6400W

Коментувати