Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пропала підсвітка, силуети проглядаються в телевізорі LG 32LB582V, ремонт підсвітки в телевізорах.

Закінчення ремонту: 28.08.2019
Замовлення №: 90553
✓ Пристрій, виробник, модель

У 32-дюймовому РК телевізорі ЛДЖ 32LB582V, що зібраний у 2014 році, реалізована функція Smart TV з повноцінним Інтернет-браузером та вбудованим модулем Wi-Fi. Екран телевізора грунтується на IPS-матриці з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Він доповнений підсвіткою типу DIRECT LED та матовим покриттям антивідблиску. У телевізора відмінний кут огляду та повноцінний набір портів та роз'ємів.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив з проблемою - немає підсвітки, але силуети на екрані проглядаються. Ми виконуємо ремонт підсвітки в телевізорах, тому прийняли його в роботу. З розповіді користувача дізналися, що пристрій експлуатується понад 6 років максимально інтенсивно, однак ремонт потрібно вперше.

✓ Діагностика сервісним центром

В першу чергу телевізор повністю розібрали та дізналися, що підсвітка цього телевізора - це три планки, на кожній з яких знаходиться по 6 світлодіодів. В ході діагностики (протестували всі 18 світлодіодів) з'ясували, що на кожній з планок згоріло по кілька світлодіодів (на світлині №2 добре видно, що світяться тільки два світлодіоди, інші згоріли). У такій ситуації доцільніше, якщо ремонт підсвітки в телевізорах буде складатися в заміні нових планок.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми виконали заміну планок підсвітки матриці 32drt 3.0, комплект з 3 планок (дивитися світлину №4). Після такого ремонту підсвітки в телевізорах зробили перевірку струмів світлодіодів. Це повністю розв'язало проблему, зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості. На цей ремонт замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт по заміні комплекту планок підсвітки, що складається з трьох штук та балансування струмів світлодіодів обійшовся клієнту 1900 грн.

✓ Причини несправності

Світлодіоди в сучасних телевізорах вигорають з кількох причин, і одна з них, коли для збільшення яскравості виробник телевізорів завищує напругу підсвітки, відповідно світлодіоди починають працювати з великим навантаженням та перегрівом, що в результаті призводить до подібної проблеми.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано намагатися не експлуатувати телевізор в «динамічному» режимі. Також кращим та максимально простим рішенням стане зменшення в налаштуваннях яскравості.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.