Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пропала підсвітка, не видно зображення в Toshiba 32W1334, ремонт підсвітки телевізора Тошиба.

Закінчення ремонту: 07.08.2019
Замовлення №: 90519
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий (81 см) РК телевізор Тошиба 32W1334DG з Edge LED підсвіткою. Модель зібрана в Туреччині і наділена кутом огляду 178°. Телевізор з одним незалежним TV тюнером та непоганим асортиментом роз'ємів, в число яких входять AV, компонентний, SCART, RGB, VGA, два HDMI і ще два USB. Телевізор можливо повісити на стіну, для чого передбачено спеціальне кріплення.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі пропала підсвітка, екран чорного кольору, взагалі не проглядається зображення. Як свідчить багаторічний досвід роботи в даній ситуації потрібен ремонт підсвітки телевізора Тошиба, що має бути підтверджено в ході проведеної діагностики. Разом з телевізором замовник приніс кріплення на стіну, яке залишилося на кришці, оскільки він не зміг його зняти.

✓ Діагностика сервісним центром

Після того, як телевізор від популярного виробника Тошиба розібрали, встановили, що в даній моделі використовується блок живлення 17IPS11, а Edge LED підсвітка складається з двох планок, на кожній з яких по 11 світлодіодів (добре видно на світлині №3). В ході діагностики з'ясували, що з ладу вийшов ліхтар матриці, на одній з планок перегорів один світлодіод. Це підтверджує той факт, що необхідний ремонт підсвітки телевізора Тошиба.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми відновили працездатність ліхтаря матриці, перепаяли деякі деталі, а також один Led3v. Виконано обмеження струму світлодіодів. Після ремонту підсвітки телевізора Тошиба (див. останню світлину) зображення на екрані з'явилося, воно відмінної якості, а підсвітка рівномірна по всьому периметру. Тепер цей телевізор Тошиба повністю в робочому стані, на його ремонт видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт ліхтаря матриці, заміна світлодіода та інших деталей обійшлася замовнику 1200 грн.

✓ Причини несправності

Як показує багаторічний досвід роботи у виконанні подібних ремонтів, коли необхідно відновити підсвітку в телевізорі Тошиба або будь-якому іншому, така несправність може виникати з різних причин. Наприклад, коли телевізор постійно використовується на максимальній яскравості.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телемастер, який виконував ремонт цього телевізора від компанії Тошиба, рекомендував замовнику зайти в налаштування зображення і трохи знизити рівень яскравості. Таке проста та незначна дія допоможе уникнути будь-яких проблем з підсвіткою, відповідно телевізор пропрацює набагато довше.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.