Пропадає звук, хрипить перемикач SOURCE в підсилювачі Denon PMA-320A, ремонт підсилювача потужності.

Замовлення №: 
90225
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Інтегральний стерео підсилювач потужності Денон PMA-320A, який виготовлено в Японії, наділений вихідною потужністю 60 Вт на канал в 8 Ом (стерео), частотою від 20 Гц до 20 кГц та загальним гармонійним спотворенням 0,05%.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику, який звернувся в наш сервісний центр, потрібно терміновий ремонт підсилювача потужності, оскільки при включенні пропадає звук, перемикач SOURCE хрипить, кнопка SUBSONIC теж не працює.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Оскільки пристрій зламався не вперше, то ремонт підсилювача потужності раніше виконувався, через що не всі гвинти на місці. Ми розібрали підсилювач та з'ясували, що в ньому використовується плата 2221937002 1U-1937-1, при цьому з ладу вийшов модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ).

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми провели результативний ремонт підсилювача потужності, перебрали та почистили контакти перемикачів і регуляторів. В результаті звук з'явився, ніяких хрипів, навіть на високій потужності, не спостерігається.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Вартість ремонту даного підсилювача з гарантією склала 900 грн.

✓ Причини несправності: 

Кнопка SUBSONIC працює, якщо її натиснути -  підсилювач обрізає частоти нижче 20 Гц (іноді потрібно при роботі вінілового програвача - при пошкоджених дисках, щоб не рухав дифузорами). При роботі від інших джерел - включення цього режиму годі й розчути.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Оскільки даний підсилювач потужності працює вже тривалий час і переніс декілька ремонтів, рекомендуємо надалі поводитись максимально акуратно, натискати на кнопки без зусилля.

ремонт підсилювача Denon PMA-320A
ремонт усилителя Denon PMA-320A
ремонт усилителя Denon PMA-320A

Коментувати