Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пропадає звук, хрипить перемикач SOURCE в підсилювачі Denon PMA-320A, ремонт підсилювача потужності.

Закінчення ремонту: 16.04.2019
Замовлення №: 90225
✓ Пристрій, виробник, модель

Інтегральний стерео підсилювач потужності Денон PMA-320A, який виготовлено в Японії, наділений вихідною потужністю 60 Вт на канал в 8 Ом (стерео), частотою від 20 Гц до 20 кГц та загальним гармонійним спотворенням 0,05%.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику, який звернувся в наш сервісний центр, потрібно терміновий ремонт підсилювача потужності, оскільки при включенні пропадає звук, перемикач SOURCE хрипить, кнопка SUBSONIC теж не працює.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки пристрій зламався не вперше, то ремонт підсилювача потужності раніше виконувався, через що не всі гвинти на місці. Ми розібрали підсилювач та з'ясували, що в ньому використовується плата 2221937002 1U-1937-1, при цьому з ладу вийшов модуль підсилювача низької частоти (ПНЧ).

✓ Ремонт сервісним центром

Ми провели результативний ремонт підсилювача потужності, перебрали та почистили контакти перемикачів і регуляторів. В результаті звук з'явився, ніяких хрипів, навіть на високій потужності, не спостерігається.

✓ Загальна вартість ремонту

Вартість ремонту даного підсилювача з гарантією склала 900 грн.

✓ Причини несправності

Кнопка SUBSONIC працює, якщо її натиснути -  підсилювач обрізає частоти нижче 20 Гц (іноді потрібно при роботі вінілового програвача - при пошкоджених дисках, щоб не рухав дифузорами). При роботі від інших джерел - включення цього режиму годі й розчути.

✓ Рекомендації сервісного центру

Оскільки даний підсилювач потужності працює вже тривалий час і переніс декілька ремонтів, рекомендуємо надалі поводитись максимально акуратно, натискати на кнопки без зусилля.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.