Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пропадає підсвітка та відразу виключається Samsung UE40D5000, діагностика та ремонт підсвітки телевізора.

Закінчення ремонту: 14.02.2020
Замовлення №: 00088
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Самсунг UE40D5000, зібраний у Словаччині, з 40-дюймовою матрицею та LED підсвіткою. За якість картинки у Full HD форматі 1920x1080 пікселів несуть відповідальність технології HyperReal Engine, Clear Motion Rate 100 Гц та Wide Color Enhancer Plus. Телевізор має гарний набір портів та роз'ємів - 4 HDMI, 2 USB, компонентний вхід, композитний вхід, цифровий аудіовихід (оптичний), D-sub, Scart, CI (PCMCIA) слот, антенний вхід та вихід на навушники. Аудіосистема, що складається з 2 вбудованих динаміків, загальною потужністю 20 Вт разом із технологіями Dolby Digital Plus, Dolby Pulse та SRS TheaterSound HD відповідає за якісне, об'ємне звучання.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, який доставлений до нашого сервісного центру, пропадає підсвітка та він відразу ж виключається. Замовник попросив, щоб була виконана термінова діагностика та ремонт підсвітки телевізора, оскільки його сім'я звикла щовечора дивитися улюблені передачі, а діти – мультфільми. Від нього також дізналися, що раніше телевізор ще не розкривався, оскільки для цього не було необхідності (за час експлуатації виходить з ладу вперше). Він має кілька припущень, чому зіпсувався телевізор: можливо, на його роботу вплинули відключення світла, а можливо те, що всі передачі проглядалися на максимальній яскравості.

✓ Діагностика сервісним центром

Щоб стала можливою діагностика та ремонт підсвітки телевізора, його повністю розібрали (видно на світлині №2) та дізналися, що в цій моделі використовується матриця LTJ400HM07-B. У ході діагностики з'ясували, що несправність досить складна, оскільки в телевізорі вийшли з ладу блок живлення, ланцюги живлення підсвітки, а також світлодіодні планки, відповідно ремонт має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано ремонт блоку живлення, для чого довелося перепаяти різні компоненти, включаючи електролітичні конденсатори. Також відновлено ланцюги живлення підсвітки, відремонтовано світлодіодні планки (див. світлини №4 та 5), зроблено прошивку. Завдяки правильно виконаній діагностиці та ремонту підсвітки телевізора він включається, зображення з'явилося та воно гарної якості. Після такого результативного ремонту, на який видано гарантію, телемайстер виконав оптимальні налаштування режиму зображення (динамічний), а саме: підсвітка 20, контраст 100, яскравість 45, чіткість 55, колір 55, тон (З/К) 350/К50. Як і просив замовник цей ремонт виконаний у найстисліші терміни (за 1 день).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт БЖ, ланцюгів живлення підсвітки, світлодіодних планок коштував замовнику 2000 грн., діагностика увійшла до загальної вартості робіт.

✓ Причини несправності

Те, що цей телевізор повністю вийшов з ладу цілком зрозуміло. Він не вмикався, оскільки несправним виявився блок живлення, на якому довелося замінити різні деталі. Це могло бути викликано різким перепадом напруги мережі, оскільки, зі слів самого замовника, в будинку, де він проживає, часто відключають світло. Те, що зникла підсвітка, безпосередньо пов'язане з виходом з ладу ланцюгів живлення підсвітки та світлодіодних планок, які також вдалося відновити завдяки правильно виконаній діагностиці.

✓ Рекомендації сервісного центру

Цей телевізор зможе ще довго порадувати якісною роботою, якщо використовувати його разом зі стабілізатором напруги, який можна придбати в спеціалізованих магазинах. Щоб надалі не виникали проблеми з підсвіткою та не був потрібним ремонт, рекомендовано не змінювати налаштування режимів зображення, які виконані в сервісному центрі.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.