Пропадає один канал, хрипить регулятор гучності в Sony CFS-W301, ремонт старої аудіотехніки.
Двох касетна магнітола з радіо Соні CFS-W301 японського виробництва вже досить стара, оскільки виготовлена в 1987 році. Ця аудіотехніка наділена двома динаміками, діапазоном частот FM 87,6-108 МГц, AM 530-1605 кГц, вихідною потужністю обох каналів у діапазоні від 150 до 10 000 Гц.
Оскільки ми виконуємо ремонт старої аудіотехніки, у сервісному центрі дізналися від замовника, що в магнітолі пропадає один канал, під час регулювання гучності хрипить регулятор, чути різні рівні гучності в динаміках. На запитання – навіщо виконувати ремонт такої старої магнітоли та чи не краще купити нову, замовник відповів, що у неї прийом FM найкращий із усіх, що він перепробував нових, а для дачі в селі це украй важливо!
Незважаючи на те, що дана аудіотехніка досить стара та експлуатується протягом багатьох років, вона має гарний зовнішній вигляд, про що можна судити зі світлин №1 та 2. Перш ніж виконувати ремонт старої аудіотехніки, її повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується та що не працює. У ході проведеної діагностики встановили, що з ладу одночасно вийшли кілька модулів, а саме регулятори звуку, балансу, частот, а також модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно для ремонту є всі підстави.
З такою несправністю, як ця, ремонт полягав у наступному: відреставровано регулятор гучності, на місце правого стрічко-протяжного механізму встановлено модуль USB Bluetooth-рідер МР3 стерео модуль M517-V2 (див. світлину №4). Після такого ремонту старої аудіотехніки всі заявлені несправності вдалося усунути - всі канали працюють добре, хрип у регуляторі гучності зник, динаміки працюють як належить (перевірено у сервісному центрі).
Ремонт регулятора гучності та балансу звуку, встановлення модуля USB Bluetooth-рідер обійшлися замовнику 550 грн.
Причиною виникнення вищеописаних несправностей стало вироблення таких деталей, як регулятори звуку, балансу та частот, оскільки аудіотехніка, що надійшла до нашого сервісного центру, досить стара та інтенсивно використовується з 80 років минулого століття.
Після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитися з магнітолою максимально акуратно, а саме з регуляторами звуку, балансу та частот. Також не бажано слухати музику на граничній гучності. Зважаючи на ці рекомендації, ця хоч і дуже стара, але надійна аудіотехніка зможе пропрацювати ще тривалий час.
Коментувати