Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пропадає один канал, хрипить регулятор гучності в Sony CFS-W301, ремонт старої аудіотехніки.

Закінчення ремонту: 03.12.2019
Замовлення №: 90815
✓ Пристрій, виробник, модель

Двох касетна магнітола з радіо Соні CFS-W301 японського виробництва вже досить стара, оскільки виготовлена в 1987 році. Ця аудіотехніка наділена двома динаміками, діапазоном частот FM 87,6-108 МГц, AM 530-1605 кГц, вихідною потужністю обох каналів у діапазоні від 150 до 10 000 Гц.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт старої аудіотехніки, у сервісному центрі дізналися від замовника, що в магнітолі пропадає один канал, під час регулювання гучності хрипить регулятор, чути різні рівні гучності в динаміках. На запитання – навіщо виконувати ремонт такої старої магнітоли та чи не краще купити нову, замовник відповів, що у неї прийом FM найкращий із усіх, що він перепробував нових, а для дачі в селі це украй важливо!

✓ Діагностика сервісним центром

Незважаючи на те, що дана аудіотехніка досить стара та експлуатується протягом багатьох років, вона має гарний зовнішній вигляд, про що можна судити зі світлин №1 та 2. Перш ніж виконувати ремонт старої аудіотехніки, її повністю розібрали та дізналися, що в даній моделі використовується та що не працює. У ході проведеної діагностики встановили, що з ладу одночасно вийшли кілька модулів, а саме регулятори звуку, балансу, частот, а також модуль ПНЧ (підсилювача низької частоти), відповідно для ремонту є всі підстави.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, як ця, ремонт полягав у наступному: відреставровано регулятор гучності, на місце правого стрічко-протяжного механізму встановлено модуль USB Bluetooth-рідер МР3 стерео модуль M517-V2 (див. світлину №4). Після такого ремонту старої аудіотехніки всі заявлені несправності вдалося усунути - всі канали працюють добре, хрип у регуляторі гучності зник, динаміки працюють як належить (перевірено у сервісному центрі).

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт регулятора гучності та балансу звуку, встановлення модуля USB Bluetooth-рідер обійшлися замовнику 550 грн.

✓ Причини несправності

Причиною виникнення вищеописаних несправностей стало вироблення таких деталей, як регулятори звуку, балансу та частот, оскільки аудіотехніка, що надійшла до нашого сервісного центру, досить стара та інтенсивно використовується з 80 років минулого століття.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано поводитися з магнітолою максимально акуратно, а саме з регуляторами звуку, балансу та частот. Також не бажано слухати музику на граничній гучності. Зважаючи на ці рекомендації, ця хоч і дуже стара, але надійна аудіотехніка зможе пропрацювати ще тривалий час.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.