Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Продавлена кнопка початку нагрівання в мікрохвильовій печі Samsung M959R, ремонт мікрохвильових пічок Samsung.

Закінчення ремонту: 15.11.2019
Замовлення №: 90777
✓ Пристрій, виробник, модель

Мікрохвильовка Самсунг M959R (Samsung) з грилем, об'ємом 26 літрів та потужністю мікрохвиль 1300 Вт. До можливостей мікрохвильовки можна віднести наявність 10 рівнів потужності, 3 режимів автоматичного підігріву, 3 режимів автоматичного розморожування, наявність кнопки «швидкий старт», замку від дітей, сигналу закінчення роботи, вбудованого таймера.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт мікрохвильовок Samsung, не залежно від складності несправності, дана модель прийнята в роботу. Заявлена несправність – продавили кнопку початку нагрівання "Start". Зі слів замовника після того, як випала пластикова кнопка, щоб увімкнути мікрохвильову піч, натискали на кнопку різними предметами. До цього ремонт ще не виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром

Не стартує режим нагрівання, відсутня декоративна кнопка старту, мікрокнопка електрична стала непридатною (див. світлини №1 та 5). В цілому стан мікрохвильовки непоганий, у неї чистий, не пошкоджений корпус (видно на першій світлині). Після розбирання з'ясували, що в даній моделі використовується магнетрон Samsung OM75P(31) та реле CS11-24SH, при цьому з ладу вийшла плата керування, відповідно ремонт мікрохвильовки Samsung повинен бути спрямований на її відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю ремонт цієї мікрохвильовки від популярного виробника Samsung полягав у відновленні працездатності панелі управління (див. світлини №3 та 4). Зроблена заміна мікрокнопки функції «Старт». Після такого ремонту мікрохвильовок Samsung всі заявлені несправності вдалося усунути.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт панелі управління, перепаювання мікрокнопки функції «Старт» коштували клієнту 350 грн.

✓ Причини несправності

Основна причина виходу з ладу даної мікрохвильовки - це не акуратне поводження з боку користувачів. Насамперед це пов'язано з тим, що через неакуратну експлуатацію була продавлена кнопка початку нагрівання. Замість того, щоб одразу звернутися за допомогою та виконати ремонт, почали натискати на кнопку різними іншими предметами після того, як випала пластикова кнопка.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту ця мікрохвильовка від компанії Samsung зможе пропрацювати ще тривалий час, якщо поводитися з нею більш дбайливо та акуратно. Користувача повідомлено про те, що бажано знайти клавішу «Старт», інакше можна знову продавити мікрокнопку.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.