Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Продавлена і розбита матриця в телевізорі LG 43LK5910 PLC, вартість діагностики телевізора.

Закінчення ремонту: 03.06.2019
Замовлення №: 90138
✓ Пристрій, виробник, модель

Недорогий "розумний" телевізор ЛДЖ 43LK5910 PLC, котрий зібрано у 2018 році, має 43-дюймовий LCD екран з LED підсвічуванням, підтримкою HDR та роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Наявність функції Smart TV на основі WebOS 4.0, бездротового інтерфейсу Wi-Fi, широкий ціновий діапазон портів та роз'ємів - це далеко не всі переваги даної моделі.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі пошкоджена матриця, від сильного удару частина екрану втиснута всередину, також зігнута верхня частина лампи підсвітки, рамка при цьому залишилася цілою. Зрозуміло, що через це вартість ремонту може збільшитись, і клієнта може це не влаштувати, тому він спочатку дізнався вартість діагностики телевізора. Йому повідомили, що за умови виконання подальшого ремонту в нашому сервісному центрі, діагностика виконується безкоштовно.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки замовника влаштувало, що вартість діагностики телевізора не враховується при ремонті, він надіслав телевізор, упакований в оригінальну коробку, з м Полтава, для заміни матриці. Через сильний удар, який припав на  верхню частину рамки (посередині), з'явився скол та сітка з дрібних тріщин (фото №1). Від цього місця по всій матриці розійшлися довгі тонкі тріщини. Між тріщинами справа велика кількість різнокольорових ліній та стовпців. Трохи менше їх з лівого боку, проте тут багато крапок, котрі світяться.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити та купити відповідну матрицю і виконати її результативну заміну. Також відновлено кріплення всіх елементів матриці, які виявилися несправними. Після ремонту звук в телевізорі є, він реагує на дистанційне управління, від кнопок теж включається.

✓ Загальна вартість ремонту

В цьому випадку вартість діагностики телевізора не враховувалася. Вартість матриці та її встановлення обійшлася 6900 грн.

✓ Причини несправності

Схожі несправності, коли вартість ремонту висока, оскільки потрібна заміна нового екрану, результат неправильної та неакуратної експлуатації телевізора, у якого велика, тонка і крихка матриця. Оскільки несправна не тільки ця деталь, але й інші компоненти, це свідчить про те, що удар був дуже сильним.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після діагностики та заміни нової матриці рекомендовано максимально дбайливо ставитися до телевізора, оскільки ще один подібний ремонт може виявитися не рентабельним.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.