Продавлена і розбита матриця в телевізорі LG 43LK5910 PLC, вартість діагностики телевізора.

Замовлення №: 
90138
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Недорогий "розумний" телевізор ЛДЖ 43LK5910 PLC, котрий зібрано у 2018 році, має 43-дюймовий LCD екран з LED підсвічуванням, підтримкою HDR та роздільною здатністю 1920x1080 пікселів. Наявність функції Smart TV на основі WebOS 4.0, бездротового інтерфейсу Wi-Fi, широкий ціновий діапазон портів та роз'ємів - це далеко не всі переваги даної моделі.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі пошкоджена матриця, від сильного удару частина екрану втиснута всередину, також зігнута верхня частина лампи підсвітки, рамка при цьому залишилася цілою. Зрозуміло, що через це вартість ремонту може збільшитись, і клієнта може це не влаштувати, тому він спочатку дізнався вартість діагностики телевізора. Йому повідомили, що за умови виконання подальшого ремонту в нашому сервісному центрі, діагностика виконується безкоштовно.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Оскільки замовника влаштувало, що вартість діагностики телевізора не враховується при ремонті, він надіслав телевізор, упакований в оригінальну коробку, з м Полтава, для заміни матриці. Через сильний удар, який припав на  верхню частину рамки (посередині), з'явився скол та сітка з дрібних тріщин (фото №1). Від цього місця по всій матриці розійшлися довгі тонкі тріщини. Між тріщинами справа велика кількість різнокольорових ліній та стовпців. Трохи менше їх з лівого боку, проте тут багато крапок, котрі світяться.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося замовити та купити відповідну матрицю і виконати її результативну заміну. Також відновлено кріплення всіх елементів матриці, які виявилися несправними. Після ремонту звук в телевізорі є, він реагує на дистанційне управління, від кнопок теж включається.

✓ Загальна вартість ремонту: 

В цьому випадку вартість діагностики телевізора не враховувалася. Вартість матриці та її встановлення обійшлася 6900 грн.

✓ Причини несправності: 

Схожі несправності, коли вартість ремонту висока, оскільки потрібна заміна нового екрану, результат неправильної та неакуратної експлуатації телевізора, у якого велика, тонка і крихка матриця. Оскільки несправна не тільки ця деталь, але й інші компоненти, це свідчить про те, що удар був дуже сильним.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після діагностики та заміни нової матриці рекомендовано максимально дбайливо ставитися до телевізора, оскільки ще один подібний ремонт може виявитися не рентабельним.

діагностика телевізора LG 43LK5910 PLC
диагностика телевизора LG 43LK5910 PLC
диагностика телевизора LG 43LK5910 PLC
диагностика телевизора LG 43LK5910 PLC

Коментувати