Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробитий екран, з'явилися тріщини у телевізорі LG 43LH560V, послуга з діагностики телевізора.

Закінчення ремонту: 18.12.2019
Замовлення №: 90671
✓ Пристрій, виробник, модель

43" LED телевізор ЕЛДЖІ 43LH560V, що увійшов до лінійки 2017 року, наділений функцією Smart TV та бездротовим модулем Wi-Fi, в ньому використовується потужний процесор Triple XD, що відповідає за неперевершену якість зображення. Завдяки наявності HDMI роз'ємів, гарантується чітке зображення різними HD пристроями.За якість звуку в телевізорі несе відповідальність 2-канальна аудіо система, загальною потужністю 10 Вт.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки нашим сервісним центром завжди надається безкоштовна послуга з діагностики телевізора, у разі виконання наступного ремонту, ця модель прийнята в роботу. У телевізорі досить сильно розбито матрицю, на ній безліч різних дефектів, через які його перегляд не можливий. З цієї причини замовник у роздумах, чи купувати йому новий телевізор вже з більш прогресивною роздільною здатністю 4К або відремонтувати цей, з FULL HD, яка набагато програє 4К. Однак телевізор придбаний всього 2 роки тому інших несправностей у ньому немає. Також він повідомив, що визначальним фактором буде ціна заміни екрану, тому привіз телевізор до нас, щоб для остаточного ухвалення рішення було виконано послугу з діагностики телевізора.

✓ Діагностика сервісним центром

В телевізорі внаслідок удару на матриці з'явилася невелика дірка, від неї в різні боки тріщини різної довжини та глибини, деякі з них досить довгі та проходять через весь екран. У лівій стороні між тріщинами багато різноколірних вертикальних стовпців, трохи вище сіра кругла пляма, а трохи нижче - пляма прямокутної форми. Ще кілька вертикальних кольорових смуг у правому верхньому кутку, тут вертикальна та горизонтальна пляма сірого кольору. Посередині залишилася світитися заставка «Канали не налаштовані» (всі описані дефекти можна побачити на перших трьох світлинах). Після виконаної послуги з діагностики телевізора замовнику повідомлено всі нюанси виконання ремонту із заміни нової матриці, включаючи вартість, яка його повністю влаштувала.

✓ Ремонт сервісним центром

Завдяки багаторічному досвіду роботи у нас добре налагоджені зв'язки з постачальниками, тому ми змогли замовити та купити нову 43" матрицю, ідентичну тій, що розбита. Після її отримання ми максимально акуратно демонтували розбиту панель, встановили нову, після чого телемайстри зробили всі необхідні налаштування по зображенню та звуку На останній світлині добре видно, що після вищеописаного ремонту зображення на екрані яскраве, чітке та контрастне.Звук у телевізорі є, він також відмінної якості, на пульт дистанційного керування він добре реагує. Цей результативний ремонт, на котрий видано гарантію став можливий, завдяки правильно виконаній послузі з діагностики телевізора.

✓ Загальна вартість ремонту

За демонтаж розбитої та заміну нової матриці з налаштуваннями сплачено 7200 грн, послуга з діагностики телевізора безкоштовна.

✓ Причини несправності

У цьому випадку замовник не повідомив, що стало причиною виникнення цієї несправності, хто, як та головне, чим вдарили по матриці. При цьому це зовсім не важливо, оскільки матриця сучасного телевізора такої конструкції, що навіть незначні механічні дії можуть повністю вивести її з ладу. В цьому випадку була потрібна складна та дорога заміна екрана, що повністю підтвердила виконана діагностика.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовник попереджений про те, що при правильній експлуатації відремонтованого телевізора, жодні послуги більше не будуть потрібні, оскільки він повністю в робочому стані. Рекомендовано встановити телевізор так (можливо розглянути питання, щоб повісити його на стіні), щоб з екраном не було жодних дотиків.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.