Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробитий екран в телевізорі Skyworth 43G6 GES, заміна екрану телевізора Skyworth.

Закінчення ремонту: 25.06.2019
Замовлення №: 90145
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Скайворд 43G6 GES (Skyworth), який зібраний в Китаї, оснащений 43-дюймовим IPS LCD-екраном (LED-підсвітка) з роздільною здатністю в 3840х2160 пікселів (4К). Цей «розумний» телевізор працює на операційній системі Android TV 6.0, він наділений фірмовим Smart TV, медіаплеєром, Wi-Fi-модулем, цифровим тюнером. Модель з кутом огляду 176°/176°, наявністю трьох роз'ємів HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі пробита матриця, тому заміна екрану телевізора Skyworth є неминучою. Як пояснив замовник ця неприємність сталася в його відсутність, коли діти залишалися вдома самі і під час гри з необережності пробили екран. Телевізор доставлений в наш сервісний центр в пакеті.

✓ Діагностика сервісним центром

У місці удару на екрані з'явилася невелика дірочка, від якої в різні боки розійшлися короткі тріщини. Між тріщинами вертикальні різнокольорові смуги, які закінчуються біля верхньої рамки. Візуально матриця розділена як би на три частини, знизу вона темного кольору, трохи вище вона світліше і тут проглядається багато кольорових ліній, як горизонтальних, так і вертикальних. Ще вище екран блакитного кольору, де також чітко видно смуги різної довжини і ширини. Посередині з'явилася велика біла пляма, над якою світиться напис Skyworth (див. світлину №1). Коли телевізор розібрали, то з'ясували, що в ньому використовується матриця SDL430WY (BD0-700) (01), яка повністю вийшла з ладу. Як результат, потрібна заміна екрана телевізора Skyworth.

✓ Ремонт сервісним центром

Перш ніж виконувати заміну екрану LED телевізора Skyworth необхідно було замовити і купити ідентичну 43-дюймову матрицю. Тільки після її отримання ми демонтували розбиту і на її місце встановили нову. Після всіх необхідних налаштувань зображення і звук відмінної якості, на пульт дистанційного керування телевізор реагує. На новий екран замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт, коли знадобилася заміна нового екрану з наступними налаштуваннями коштував 6500.

✓ Причини несправності

Конструктивно сучасні телевізори влаштовані таким чином, що у них дуже тонкий і крихкий екран, пошкодити який надзвичайно легко. Один невірний рух, незначний удар або перекіс назавжди  виведуть його з ладу. Більш того, будь-якие механічне пошкодження, що з'явилося на екрані, відновленню не підлягає, відповідно єдиний вихід - його заміна, що коштуватиме достатньо дорого. Даний приклад це добре підтверджує.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендації та поради в даному випадку були зведені до того, щоб використовувати телевізор максимально акуратно. Намагатися, щоб контакт з матрицею був мінімальним. Також варто пояснити дітям, що даний пристрій досить дорогий, тому поводитися з ним треба правильно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.