Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробитий екран та багато інших дефектів в телевізорі LG 32LJ622V, замінити недорого екран телевізора.

Закінчення ремонту: 24.03.2020
Замовлення №: 90864
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий LED телевізор ЛЖ 32LJ622V, зібраний у жовтні 2017 року в Польщі, наділений Smart TV (WebOS 3.5) та вбудованим модулем Wi-Fi. У моделі використовується якісна аудіосистема сумарною потужністю 20 Вт. ТБ оснащений такими технологіями трансляції, як Miracast і DLNA. Великий вибір портів та роз'ємів, включаючи 3 HDMI, 2 USB, компонентний та композитний входи, перетворює телевізор на повноцінний домашній розважальний центр. До додаткових характеристик можна віднести наявність таймера сну, керування голосом. У комплекті передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовнику необхідно замінити недорого екран телевізора, на якому багато різних механічних пошкоджень. У приймальні він розповів, що телевізор використовувався на стіні, проте дитина з необережності під час гри запустила в пристрій невелику залізну машинку. В результаті на екрані одразу з'явилися тріщини, кольорові смуги та інші вади, тому перегляд став неможливим. Також від нього дізналися, що телевізор придбали три роки тому, тому він практично новий. Мало того, при його виборі було враховано наявність усіх необхідних функцій, до того ж модель польської збірки, відповідно для нього важливо замінити недорого екран РК-телевізору, а не купувати новий.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що удар по екрану був досить сильним, оскільки утворився великий скол, від якого в різні боки багато тонких тріщин, деякі з яких досить довгі. Тут же утворилася сіра пляма. Між тріщинами багато різноколірних стовпців різної довжини. Посередині екрана залишилася світитись частина заставки. Уздовж верхньої рамки сіра продовгаста пляма. Над логотипом LG також залишилася світитися частина заставки, яка двоїться і візуально більше нагадує світлу растрову пляму. Усі дефекти, через які необхідно замінити недорого екран телевізора, добре можна розглянути на світлинах № 1, 2 і 3.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замінити недорого екран цього телевізора завдяки добре налагодженим зв'язкам із постачальниками, у яких ми замовили та купили нову матрицю. Тільки після її отримання було демонтовано розбиту панель з дефектами, а на її місце встановлено нову. Згодом виконано всі необхідні налаштування. На останній світлині телевізор із новим екраном, де добре видно, що зображення гарної якості, всі функції працюють. На новий екран замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Цей ремонт із заміни розбитого екрана в телевізорі + виконані налаштування коштував замовнику досить недорого – 4100 грн.

✓ Причини несправності

В такому випадку причина звернення до сервісного центру і виконання складного ремонту, очевидна. Це вихід з ладу одного з основних елементів сучасного телевізора – матриці. Головною особливістю конструкції матриці є її тонкість та крихкість, тому навіть незначна механічна дія може вивести її з ладу. В цьому випадку по екрану вдарили металевою дитячою машинкою, відповідно пошкодження виявилися досить серйозними.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомили про те, що цього разу вдалося замінити розбитий екран у телевізорі, причому цілком недорого. Якщо подібна несправність виникне ще раз, не факт, що ремонт виявиться доцільним. Виходячи з цього, рекомендовано берегти нову матрицю від будь-яких механічних впливів, поводитися з нею максимально акуратно та дбайливо!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.