Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробитий екран, на якому багато інших пошкоджень у LG 42LF5800, діагностика телевізора у Києві.

Закінчення ремонту: 02.12.2019
Замовлення №: 90438
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор ЛЖ 42LF5800 польської збірки, увійшов у модельний ряд 2015 року, він наділений 42-дюймовою IPS матрицею з Full HD роздільною здатністю. Інтегрований у телевізор мультимедійний плеєр здатний зчитувати практично всі сучасні фото, аудіо та відео формати. Модель з підтримкою Smart TV, що перетворює його на домашній розважальний комплекс. Завдяки широкому спектру роз'ємів, користувач може підключати до телевізора будь-яку техніку.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник із міста Києва приніс до нашого сервісного центру телевізор, у якого дуже сильно розбитий екран, він практично весь у механічних пошкодженнях. Він попросив, щоб насамперед була виконана діагностика телевізора у Києві та повідомлено ціну ремонту. Оскільки телевізор польської збірки він вважає, що за якістю це краще за російську, тому хотів би його відновити, при цьому ціни, які йому називали в інших майстернях, занадто високі та його не влаштовують. Виходячи з цього, спочатку потрібна діагностика та приблизна вартість від нас, тільки тоді він остаточно вирішить, виконувати заміну розбитого екрану чи ні.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших трьох світлинах добре видно, як сильно пошкоджена матриця в цьому телевізорі. Удар по ній припав з правого боку і тут утворився досить великий скол, від якого в різні боки пішли численні тріщини. Ще кілька довгих тріщин пройшли через весь екран. На екрані велика біла пляма невизначеної форми, ще одна довгаста пляма вздовж усієї верхньої рамки. Практично вся матриця, за винятком невеликої ділянки ліворуч у різнокольорових вертикальних стовпцях та лініях. Тут же видно і горизонтальні смуги. Проведена діагностика телевізора в Києві показала, що вартість ремонту із заміни розбитого екрану значно нижча за новий телевізор. Після узгодження всіх нюансів замовник вирішив виконувати ремонт.

✓ Ремонт сервісним центром

Для того, щоб виконати такої складності ремонт, в першу чергу необхідно було знайти та купити ідентичну нову матрицю тій, що розбита. Нам це вдалося, тому після отримання телемайстри максимально акуратно змогли демонтувати розбиту деталь та встановити на її місце нову. Після всіх налаштувань зображення на екрані відмінної якості (добре видно на світлині №5), звук працює, від дистанційного пульта телевізор також працює. На цей ремонт + нову деталь замовнику з міста Києва видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Замовник сплатив 6500 грн. за ремонт із заміни матриці, діагностику телевізора у Києві виконали безкоштовно.

✓ Причини несправності

Майстрам нашого сервісного центру, які займаються складним ремонтом із заміни розбитих матриць, досить часто доводиться стикатися з подібними ситуаціями, як ця. До таких невтішних наслідків, коли на екрані сучасного телевізора з'являються різного роду механічні пошкодження, як правило, призводить людський фактор, коли з телевізором неправильно поводяться. В цьому конкретному випадку через сильний удар по матриці, знадобилася діагностика та дорогий ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника, який проживає в м. Києві, повідомлено про те, що з відремонтованим телевізором необхідно поводитися максимально дбайливо, а саме, уникати будь-якого контакту з новою матрицею, яка конструктивно тонка, тендітна, тому дуже вразлива.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.