Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробито матрицю в телевізорі LG 55LA620V, на ній інші механічні пошкодження, в 3Д телевізорі потрібно замінити матрицю.

Закінчення ремонту: 16.04.2020
Замовлення №: 00202
✓ Пристрій, виробник, модель

ЕЛЖІ 55LA620V – це 55-дюймовий 3Д Smart TV телевізор, зібраний у 2013 році. У телевізорі використовуються вбудовані стереодинаміки, загальною потужністю 20 Вт, в комплекті передбачені 4 пари стерео поляризаційних окулярів. Щодо набору додаткових можливостей, можна виділити наявність конвертера двовимірного зображення в тривимірне, підтримку бездротових інтерфейсів Wi-Fi та Wi-Di, а також наявність інтегрованого веб-браузера та Skype-клієнта. У телевізора 3 роз'єми HDMI, 3 USB, SCART, компонентний вхід, композитний вхід та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас доставили телевізор, у якого механічно пошкоджено екран. Тому в 3Д телевізорі потрібно замінити матрицю. Клієнт розповів, що цей телевізор використовується на рідній підставці, яку він також привіз до сервісного центру. Під час гри дитина вдарила по екрану пластмасовим кубиком, коли телевізор працював. В результаті зображення відразу ж пропало, а на екрані було видно невелику дірочку, тріщини, плями, смуги. Телевізор відразу ж відключили та почали шукати шляхи вирішення проблеми. Він також попросив, щоб під час ремонту було збережено функцію 3D.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд безпосередньо в сервісному центрі показав, що гарантовано в 3Д телевізорі потрібно замінити матрицю. Через сильний удар на екрані ближче до верхнього правого кута з'явилася невелика дірочка, навколо якої багато коротких тріщин. Тут є ще кілька кругових тріщин. На екрані велика біла пляма, численні вертикальні та горизонтальні смуги різних кольорів. Всі дефекти, що з'явилися, добре видно на перших двох світлинах. Чи постраждали при ударі інші модулі, включаючи матрицю LA62M55T120V12, плату MainBoard NC4_M_TU24, тюнер EBL61240503 та інші, можна буде дізнатися тільки після проведеної поглибленої діагностики (див. світлину №3). Як виявилося, заміні підлягає лише матриця, решта складових 3Д телевізора повністю справні.

✓ Ремонт сервісним центром

Ми змогли замовити та купити необхідну нову матрицю для заміни розбитої. Після її отримання виконано демонтаж зіпсованої деталі та встановлення нової. Після налаштування зображення (яскравості, чіткості, контрастності) його якість відмінна. На останній світлині видно, що функція 3Д збережена, щоб нею скористатися, необхідно одягнути окуляри для тривимірного зображення (остання світлина це добре підтверджує). На цей ремонт та нову матрицю замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт з демонтажу та заміни нової матриці у 3Д телевізорі + налаштування замовник заплатив 11000 грн.

✓ Причини несправності

Основна причина виникнення такої складної несправності та дорогого ремонту криється у неакуратному використанні телевізора з такою великою 55-дюймовою матрицею. Її з необережності розбила дитина, вдаривши по тонкому екрані пластмасовим кубиком. Це і спричинило те, що в 3Д телевізорі потрібно було замінити матрицю. Варто зазначити, що подібна ситуація є досить поширеною, тому наші телемайстри стикаються із нею часто.

✓ Рекомендації сервісного центру

У цьому випадку рекомендація може бути лише одна - берегти нову матрицю від будь-яких механічних впливів. Якщо є така можливість, найкращим рішенням стане встановлення телевізора на стіні, хоч і вона не виключає на 100% появи подібної несправності. Якщо все ж таки буде прийнято таке рішення, не варто економити на спеціалісті (монтажнику) та самостійно виконувати установку. Вага цього телевізора без підставки становить 18.7 кг, відповідно кріплення має бути правильно розраховане, інакше телевізор може зірватися зі стіни та впасти на підлогу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.