Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробито матрицю, багато тріщин та інших механічних дефектів у телевізорі LG 24TL510S, терміново замінити матрицю телевізора.

Закінчення ремонту: 08.05.2020
Замовлення №: 00288
✓ Пристрій, виробник, модель

Універсальний настільний телевізор-монітор ЛДЖІ 24TL510S зібраний у січні 2020 року (Польща). Модель наділена 24-дюймовою матрицею з роздільною здатністю 1366×768 пікселів, швидкістю відгуку 14 мс, статичною контрастністю 1000:1 та максимальною яскравістю 200 кд/м2. Телевізор призначений для використання в невеликих приміщеннях, в ньому відмінно поєднується розважальна та функціональна складова. Попри компактні розміри, телевізор наділений функцією Smart TV (ОС LG Smart TV) та вбудованим бездротовим модулем Wi-Fi. У нього є два порти HDMI, роз'єми USB, цифровий аудіо, компонентний та композитний входи, а також вихід на навушники. Два вбудовані динаміки по 5 Вт кожен у поєднанні з технологією об'ємного звучання Virtual Surround відповідають за якість звуку у телевізорі.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовник, який звернувся до нашого сервісного центру, попросив терміново замінити матрицю телевізора, яка розбита. Від нього дізналися, що через компактні розміри цей телевізор був спеціально придбаний для дитячої кімнати та використовувався на рідній підставці, при цьому справно пропрацював трохи більше 3-х місяців з моменту покупки. По матриці телевізора ненароком ударили, коли він був у ввімкненому стані, моментально зникло зображення, з'явилися тріщини та інші механічні пошкодження. Попри те, що цей телевізор на гарантії, але несправність сталася з вини самого користувача, цей ремонт по заміні матриці буде не безкоштовним.

✓ Діагностика сервісним центром

Матриця телевізора пошкоджена досить сильно - правіше за логотип з'явився скол, від якого в правий нижній кут та лівий верхній кут розійшлися тріщини. У правому нижньому кутку вздовж тріщини утворилася довгаста сіра пляма. Тут же кілька коротких вертикальних кольорових ліній. Біля верхньої рамки світлі вертикальні смуги, плями та крапки, що світяться. Всі ці дефекти виразно помітні на перших трьох світлинах. Такі "симптоми" вказують на те, що потрібно терміново замінити матрицю телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

У нас великий досвід виконання таких ремонтів, тому ми в першу чергу зв'язалися з постачальниками та замовили потрібну нову панель. Після її отримання телемайстри терміново замінили матрицю телевізора та виконали всі необхідні налаштування. Цей ремонт виконали лише за 3 дні! На останній світлині видно, що зображення на екрані відмінної якості, всі функції збережені. На нову панель та ремонт по її заміні замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

З урахуванням терміновості та вартості нової матриці цей ремонт коштував клієнту 2400 грн.

✓ Причини несправності

Причина виникнення такої несправності, коли на матриці сучасного телевізора з'являються механічні дефекти, цілком банальна. Через неакуратну експлуатацію, коли по тонкій матриці вдаряють будь-яким предметом, з'являються тріщини, сколи, смуги та інші дефекти, через які перегляд стає неможливим. Цей випадок саме такий. Цей новий телевізор був встановлений у дитячій кімнаті, але, мабуть, під час гри діти вдарили по матриці якимось предметом, не усвідомлюючи того, до яких наслідків це призведе.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб знову не знадобилося терміново змінювати матрицю телевізора, поводитися з нею слід максимально акуратно. Новий екран нічим не відрізняється від попереднього, він такий самий тонкий та крихкий, тому його також легко розбити. Рекомендовано берегти практично новий телевізор від будь-яких, навіть незначних механічних впливів! Тільки в цьому випадку можна гарантувати його бездоганну тривалу роботу.    

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.