Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробито матрицю, з'явилася дірка та тріщини в телевізорі Sony KDL40EX720, діагностика ТБ Соні.

Закінчення ремонту: 26.02.2020
Замовлення №: 90795
✓ Пристрій, виробник, модель

40-дюймовий РК LED телевізор Соні KDL-40EX720, зібраний у листопаді 2011 року (Японія), наділений Full HD роздільною здатністю 1920x1080 пікселів, функцією Смарт ТБ, а також відмінним набором портів та роз'ємів, включаючи USB 4, HDMI та інші. До додаткових можливостей моделі можна віднести наявність таймера включення/вимкнення, електронного телегіда (EPG), годинника на екрані, систему батьківського контролю. За високу якість звуку несе відповідальність аудіосистема із загальною потужністю 20 Вт, що доповнена цифровим підсилювачем, системами Dolby Digital, Dolby Digital Plus та Dolby Pulse.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі дуже сильно розбита матриця, на ній з'явилося безліч різних механічних дефектів після того, як по ній з необережності потрапили важкою металевою дитячою іграшкою. Замовник звернувся до нашого сервісного центру та попросив, щоб спочатку була виконана діагностика ТБ Соні, перевірені на справність усі інші складові телевізора та визначена вартість ремонту. Тільки після цього він ухвалить рішення, чи виконувати ремонт із заміни нового екрана або все ж таки придбати новий телевізор, оскільки цей пропрацював уже 9 років.

✓ Діагностика сервісним центром

У нас завжди виконується діагностика ТБ Соні, незалежно від складності несправності, саме тому цей випадок не є винятком. На матриці телевізора велика дірка, що світиться, навколо якої багато білих крапок та тріщин в різні боки (добре видно на світлині №3). Зліва тріщини досить довгі та закінчуються біля лівої рамки. У правій стороні тріщини пішли колом та візуально чимось нагадують лампочку. Між тріщинами вертикальні кольорові стовпці різної довжини. Вгорі біля лівої рамки квадрат сірого кольору, а трохи нижче сіра продовгаста пляма. У верхньому правому кутку залишилася світитися заставка ТВ 003. Всі ці дефекти можна розглянути на перших трьох світлинах. Тільки після детальної діагностики ТБ Соні, з визначенням моделі матриці, можна було точно дізнатися про можливість ремонту та суму послуги, яку повідомили замовнику. Зваживши все за і проти, клієнт погодився на ремонт.

✓ Ремонт сервісним центром

Оскільки внаслідок удару з ладу вийшла тільки матриця, для виконання повноцінного ремонту знадобилася її заміна, решта складових цього ТБ від популярної компанії Соні повністю у справному стані, що підтвердила проведена діагностика. Використовуючи багаторічні зв'язки з постачальниками, нам вдалося замовити та купити оригінальну матрицю для цього телевізора та після її отримання встановити замість розбитої. Після виконання налаштувань у телевізорі працює як цифрове ТБ, так і аналогове ТБ, а також всі функції (див. світлину №4). На цей ремонт + нову матрицю видано гарантію. Цей результативний ремонт став можливим завдяки тому, що діагностика ТБ Соні була виконана правильно.

✓ Загальна вартість ремонту

Нова матриця + її встановлення із наступними налаштуваннями коштувала 6000 грн, діагностика безкоштовна.

✓ Причини несправності

По матриці цього ТБ від популярної компанії Соні вдарили дитячою машинкою (металевою). А оскільки ця деталь за своєю конституцією дуже тонка та вразлива, вона виявилася розбитою, причому досить сильно. Це повністю вивело телевізор із ладу, тому перегляд став неможливим. Це досить поширена проблема, до якої схильні сучасні РК телевізори.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що після діагностики (вона показала, що всі модулі телевізора у справності) та ремонту, цей ТБ зможе ще тривалий час порадувати бездоганною роботою, якщо поводитися з ним правильно. І це з огляду на те, що він уже працює протягом 9 років. Поводитися з новою матрицею максимально акуратно, нічого в неї не кидати, намагатися уникати будь-яких контактів!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.