Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробито матрицю, є інші пошкодження в телевізорі Skyworth 43G6, заміна матриці телевізора Skyworth.

Закінчення ремонту: 07.12.2019
Замовлення №: 90756
✓ Пристрій, виробник, модель

43-дюймовий LED телевізор Китайського виробництва Скайворт 43G6 (GES) (Skyworth) має 4K IPS матрицю з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Модель з функцією Smart TV працює на офіційній платформі Google Android TV 6.0, вона доповнена голосовим управлінням, потужним саундбаром, а також українським інтерфейсом з локалізацією під місцеві медіа ресурси. У телевізорі 3 роз'єми HDMI, 2 USB, DLNA, є бездротовий модуль Wi-Fi.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор надіслали до нашого сервісного центру із селища міського типу Крижопіль Вінницька область. Причина - дуже сильно розбита матриця, внаслідок влучення по ній іграшкою під час дитячих ігор. Телефоном замовник повідомив, що заміна матриці телевізора Skyworth не можлива в містечку, де він проживає, тому він вирішив звернутися за допомогою, знайшовши в інтернеті сайт нашої майстерні.

✓ Діагностика сервісним центром

Телевізор від популярної китайської компанії Skyworth надійшов добре упакованим в коробці. Як виявилося, удар припав у верхній лівий кут матриці, де утворилася невеликого розміру дірочка, від якої кілька невеликих тріщин, що візуально нагадують квітку (виразно видно на світлині №3). Тут же плями фіолетового та зеленого кольору. Ще кілька довгих тріщин пройшли через весь екран. Між тріщинами велика світла пляма, на якій проглядаються вертикальні кольорові смуги різної ширини. Ближче до правої бічної рамки світлий широкий стовпець, що плавно переходить у світло-блакитний (відмінно видно на світлині №1). Решта матриці темного кольору, при цьому тут також є множинні горизонтальні лінії різних кольорів (див. світлину №2). З такими механічними пошкодженнями заміна матриці Skyworth телевізора неминуча.

✓ Ремонт сервісним центром

Для заміни матриці телевізора Skyworth була потрібна нова панель, яку ми замовили у перевірених постачальників. Після її отримання зняли розбиту деталь та на її місце встановили нову. Також виконали всі необхідні налаштування, в результаті зображення відмінної якості (світлина №4) звук працює, телевізор добре реагує на пульт дистанційного керування. На останній світлині добре видно, що нова матриця покрита захисною плівкою. Відремонтований телевізор добре упакований та в тій же коробці відправлений замовнику. На цей ремонт із заміни матриці видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Замовник заплатив за демонтаж розбитої, заміну нової матриці та налаштування телевізора Skyworth 6200 грн. - це сума послуги.

✓ Причини несправності

Майстрам нашого сервісного центру досить часто доводиться виконувати подібні ремонти, пов'язані з тим, що через витівки дітей матриця телевізора стає непридатною до використання, оскільки на ній з'являються різноманітні механічні пошкодження у вигляді дірок, тріщин, плям, різноколірних смуг та інших дефектів. Цей випадок не виняток.

✓ Рекомендації сервісного центру

В цьому випадку рекомендація може бути одна - поводитися з телевізором, у якого максимально вразлива матриця, і моделі Skyworth не є винятком, вкрай акуратно та дбайливо. Пояснити дітям, що ремонт досить складний та дорогий, тому якщо ситуація повториться, вони можуть залишитися без улюблених мультфільмів чи кіно.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.