Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробита в нижньому лівому кутку матриця телевізора Philips 43PUS7303, заміна матриці телевізора Філіпс.

Закінчення ремонту: 19.10.2019
Замовлення №: 90662
✓ Пристрій, виробник, модель

4К телевізор Філіпс 43PUS7303/12, зібраний у Польщі та увійшовший у лінійку 2018 року, наділений декоративним LED підсвічуванням Ambilight та 43-дюймовою матрицею. Модель з наявністю функцій Smart TV (ОС Android TV) та Wi-Fi. За якість звуку в телевізорі відповідають два 10-ватні стереодинаміки. Телевізор з гарним набором портів та роз'ємів, до яких входять 4 HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі в нижньому лівому кутку пробита матриця, тому з'явилося безліч дефектів, що унеможливлює його перегляд. З такою несправністю можлива лише заміна матриці телевізора Філіпс, на що замовник дав свою згоду.

✓ Діагностика сервісним центром

На світлинах №1 та 2 відмінно видно, що внаслідок сильного удару в нижньому лівому кутку з'явилася дірка, що світиться, від якої на всі боки пішли тріщини різної довжини, одна з яких вздовж нижньої рамки. Між тріщинами утворилася світла пляма невизначеної форми, на якій чітко видно вертикальні різнокольорові лінії. Такі ж смуги ліворуч та праворуч. Ще кілька білих горизонтальних смуг різної ширини пройшли всією матрицею. На 1 та 3 світлинах видно, що у включеному стані телевізора з правого боку матриці залишилися фрагменти зображення. У цьому випадку неминуча заміна матриці телевізора Філіпс, оскільки її ремонт із такими пошкодженнями не можливий.

✓ Ремонт сервісним центром

У цьому випадку заміна матриці телевізора Філіпс була результативною, вона була виконана на високому професійному рівні з наступними налаштуваннями. На світлині №5 видно, що зображення на екрані відмінної якості, звук Є, на дистанційне керування телевізор реагує, підсвічування Ambilight працює. На ремонт із заміни нової матриці телевізора Філіпс замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Виконана в сервісному центрі заміна нової матриці у телевізорі від компанії Філіпс із наступними налаштуваннями коштувала 7700 грн.

✓ Причини несправності

Через те, що по телевізору вдарили якимось предметом, ймовірно гострим, на екрані утворилася дірка та тріщини. А оскільки сама по собі матриця в технологічному плані дуже вразлива, тому що є тонкою та крихкою, вона повністю вийшла з ладу. Незважаючи на те, що на частині екрана залишилося зображення, використовувати телевізор у такому вигляді неможливо.

✓ Рекомендації сервісного центру

Рекомендовано поводитися із заміненою матрицею вкрай акуратно, берегти її від різноманітних механічних впливів, не допускати ударів, сильних натискань, перекосів, інакше вона знову вийде з ладу.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.