Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробита в двох місцях матриця телевізора Sony KD-49XF7596, заміна екрану в РК телевізорах.

Закінчення ремонту: 22.07.2019
Замовлення №: 90300
✓ Пристрій, виробник, модель

49-дюймовий РК LCD телевізор з LED підсвіткою та роздільною здатністю 3840x2160 пікселів - Соні KD-49XF7596 відноситься до середнього рівня. Він зібраний в 2018 році (Малайзія) і працює під управлінням операційної системи Android з можливістю голосового пошуку, а також передбачає інтегрований медіаплеєр, один CI слот та функції Time Shift, 4К Upscaling. 12,6-кілограмова конструкція РК телевізора дозволяє використовувати настінний кронштейн стандарту VESA 200х200 мм. 

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор прислали в нашу майстерню з міста Луцьк, упакованим в «рідну» коробку, куди був також вкладений блок живлення та заглушка в сам модуль. Оскільки на матриці з'явилися механічні пошкодження, можлива тільки заміна екрану в РК телевізорах, на що замовник дав свою згоду.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що в результаті удару на екрані, трохи лівіше логотипу Sony з'явилися дві невеликі дірочки, що світяться (добре видно на світлинах №1 та 2). Від цих дірок в різні боки розповзлися тріщини різної довжини, які в деяких місцях також світяться. Решта частина екрану темного кольору, на ній не видно інших дефектів. У даній ситуації матриця ремонту не підлягає, відповідно потрібна заміна екрану в РК телевізорах.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб виконати заміну екрану в РК телевізорах треба було замовити і купити ідентичну панель, яка б повністю відповідала всім технічним характеристикам тій, що розбита. Після її отримання розбитий екран акуратно зняли та на його місце встановили новий. Виконавши результативну заміну, наступним етапом було налаштування зображення. Також перевірений звук, він відмінної якості, від дистанційного пульта телевізор працює. На ремонт по заміні нової матриці замовнику видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Новий РК екран + його заміна з подальшими налаштуваннями коштували замовнику 10500 грн.

✓ Причини несправності

Як правило, до такої дорогої заміни панелі, на якій з'явилися дефекти та яка відновленню не підлягає, призводить не акуратне використання телевізора самим же користувачем. Даний випадок це відмінно підтверджує, оскільки по РК екрану були удари гострим предметом, через що з'явилися дірки та тріщини.

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб уникнути такої дорогої заміни нового екрану в РК телевізорі, як в даному випадку, рекомендовано використовувати його максимально акуратно, не допускати ніяких контактів з іншими предметами, які можуть його пошкодити.

Олег

30.03.2023

Здравствуйте, какая цена замены матрицы , телевизор LG 55UN74006LB?

Доброго дня, заміна матриці телевізора LG 55UN74006LB орієнтовно 13тис. більш точніше потрібно фото точної моделі заді телевізора наклейка 097-332-33-02

Доброго дня, надійшла більш точніша вартість по заміні матриці LG 55UN74006LB орієнтовний бюджет 13500, строки орієнтовно 4 тижні.

Тарас

13.06.2021

Добрый день!
Подскажите заменить матрицу на телевизоре KDL-50W755C
Сколько будет стоить под ключ?
Спасибо

Ответ сервисного центра

14.06.2021

У відповідь до від Тарас

Доброе время... Для этой модели Сони 50", общая сумма по замене экрана телевизора обойдется в 12 тыс. грн. Но важно состояние после повреждения других элементов: рамки, крепежей, светофильтра...

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.