Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробита матриця в телевізорі Sony KDL32WD603, діагностика телевізорів перед ремонтом.

Закінчення ремонту: 21.09.2019
Замовлення №: 90286
✓ Пристрій, виробник, модель

"Розумний" HD телевізор Соні KDL32WD603BR, зібраний в Малайзії в 2017 році, наділений 32-дюймовим екраном з LED підсвічуванням. У ньому використовується графічний чіп X Reality PRO, бездротовий інтерфейс Wi-Fi, а також вбудований цифровий тюнер стандартів мовлення DVB-T2 та DVB-C. У телевізора гарний набір роз'ємів, до яких входять 2 HDMI, 2 USB 2.0 та інші.

✓ Заявлена несправність замовником

У нас завжди виконується діагностика телевізорів перед ремонтом і цей випадок не є винятком. У сервісний центр надійшов телевізор із розбитою матрицею. Зі слів замовника, це сталося після падіння, коли він підняв телевізор, то побачив під тріщинами на екрані розпливчастості. Він припустив, що ще пошкоджений і світлофільтр, тому можливо ремонт буде дорогим, тому для нього не актуальним. Він приніс телевізор на діагностику, щоб дізнатися, якщо тільки скло матриці міняти потрібно буде, тоді він згоден, якщо ще світлофільтр, то відмовиться.

✓ Діагностика сервісним центром

Через падіння на матриці численні пошкодження — на ній з'явилася дірка, що світиться, від якої в різні боки довгі глибокі тріщини, навколо яких розпливчастості зеленого та фіолетового кольору (добре видно на світлині №2). Між тріщинами вертикальні кольорові стовпці. Виконана діагностика телевізорів перед ремонтом показала, що заміні підлягає лише матриця, світлофільтр та світлорозсіювач при падінні не постраждали. Перед тим, як виконувати ремонт із заміни екрана, всі нюанси узгоджені із замовником.

✓ Ремонт сервісним центром

Замовлено та куплено нову 32-дюймову матрицю. Перед тим, як виконувати її заміну, демонтовано розбиту деталь, тільки після цього виконано ремонт. Також виконані всі необхідні налаштування, після яких зображення та звук відмінної якості. Завдяки правильно виконаній діагностиці телевізорів перед ремонтом, світлофільтр та світлорозсіювач міняти не довелося. Замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Нова матриця + демонтаж розбитої та встановлення нової з усіма налаштуваннями коштували 3700 грн., діагностика увійшла до цієї ціни.

✓ Причини несправності

Телевізор з необережності впав на підлогу та повністю вийшов з ладу - це головна причина, через яку була потрібна діагностика, яка в нашому сервісному центрі завжди виконується перед ремонтом будь-якої складності.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативної діагностики та ремонту із заміни нової матриці, замовнику рекомендовано не допускати надалі будь-якого механічного впливу на телевізор, особливо це стосується падінь. Перед тим, як стаціонарно встановити телевізор, продумайте всі нюанси. Можливо є сенс розмістити телевізор на стіні, оскільки для цього є спеціальний кронштейн VESA типорозміру 200х200 мм.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.