Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробита матриця в телевізорі Sony KD49XD7005BR2, заміна екрану телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 03.09.2019
Замовлення №: 90250
✓ Пристрій, виробник, модель

49-дюймовий РК LED телевізор Соні KD49XD7005B R2 наділений потужним 4K процесором X1, завдяки чому забезпечується приголомшлива якість зображення. Дана модель належить до серії 2016 року (Японія), в ній використовується функція Smart TV (ОС Android), в наявності 4 роз'єми HDMI, 3 USB та інші. Вага телевізора 14.1 кг, є підтримка VESA 200x200.

✓ Заявлена несправність замовником

В сервісний центр з м. Кропивницький прислали телевізор з пошкодженим екраном. Зі слів замовника по матриці був сильний удар, в результаті чого на ній відразу ж з'явилися численні дефекти, що повністю виключило подальшу експлуатацію. Він попросив, щоб була виконана заміна екрану телевізора Соні.

✓ Діагностика сервісним центром

Удар припав біля нижньої рамки, трохи лівіше логотипу Соні, і на цьому місці утворився скол та «сітка» з дрібних тріщин. Над сколом велика квадратна темна пляма (добре видно на трьох світлинах). Заміна екрану телевізора Соні потрібна ще й тому, що з'явилося кілька дуже довгих та глибоких тріщин. Вся ліва сторона екрану в різнокольорових вертикальних смугах, в лівому нижньому кутку залишилася видна частина зображення. Посередині матриці проглядається горизонтальна смуга сірого кольору. Очевидно, що ремонт цього телевізора від відомого виробника Соні може складатися тільки в заміні нового екрану.

✓ Ремонт сервісним центром

Для виконання заміни екрану телевізора Соні ми замовили та купили ідентичну по характеристиках матрицю. Тільки після її отримання демонтували розбиту та встановили нову з усіма подальшими налаштуваннями. На останньому фото добре видно, що телевізор Соні повністю в робочому стані. На ремонт по заміні + нову деталь клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Новий РК екран 49" Соні разом із заміною та налаштуваннями зображення обійшовся замовнику 12000 гривень.

✓ Причини несправності

Такі випадки, коли на екрані сучасного телевізора, і Соні не виняток, з'являються різного роду дефекти, досить часті. Вони відбуваються, як правило, з вини самих же користувачів, які неправильно, неакуратно поводяться з пристроєм, у якого великий, але при цьому тонкий та вразливий екран. Як результат, потрібна складна та дорога заміна, що відмінно підтверджує даний конкретний випадок.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативної заміни нового екрану, замовнику телефоном дано ряд корисних порад щодо подальшої експлуатації відремонтованого телевізора. А саме, берегти матрицю від різного роду механічних впливів, в тому числі попадання рідини.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.