Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробита матриця в нижньому правому куті Sony KD-49XF9005, заміна матриці Sony в телевізорі.

Закінчення ремонту: 16.09.2019
Замовлення №: 90591
✓ Пристрій, виробник, модель

Середньогабаритний «розумний» 49" телевізор преміум класу Соні KD49XF9005BR2 (Sony), зібраний у 2018 році (Бельгія), наділений роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та широкими кутами огляду. Функціональність представлена операційною системою Android с функціями Upscaling (масштабування зображення) аж до 4К та Time Shift. До бездротових комунікацій телевізора належать Wi-Fi, Bluetooth, Miracast та DLNA.

✓ Заявлена несправність замовником

Цей телевізор Sony з пробитою матрицею надіслали до нашої майстерні з м. Новоукраїнка Кіровоградської області, щоб була виконана заміна матриці Sony у телевізорі. Телефоном він повідомив, що, попри те, що телевізор висів досить високо на стіні, в матрицю потрапили якимось гострим предметом та пробили. Оскільки телевізор був увімкненим, зображення відразу зникло.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що в місці удару, який припав у правий нижній кут, з'явилася досить велика дірка, що світиться (відмінно видно на світлинах №1 та 2). Від дірки в різні боки розійшлися короткі тріщини. Таке, здавалося б на перший погляд незначне механічне пошкодження, спричинило досить складний та дорогий ремонт, як заміна матриці Sony у телевізорі.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб стала можливою заміна нової матриці, її необхідно було замовити та купити. Після того, як матрицю отримали, телемайстри виконали всі роботи з демонтажу, заміни матриці Sony у телевізорі та налаштувань зображення. На останній світлині видно, що воно чудової якості.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нової матриці в телевізорі від відомого виробника Sony обійшлася замовнику 13000 грн.

✓ Причини несправності

Сучасні РК матриці будь-яких виробників, і Sony не виняток, дуже вразливі до механічних пошкоджень в силу тонкої та крихкої конструкції. Даний приклад відмінно підтверджує той факт, що поява на екрані невеликої дірки, тріщини або сколу гарантовано призведе до складного ремонту, а саме заміни пошкодженої деталі на нову.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативної заміни нового екрана, замовнику телефоном надані роз'яснення та рекомендації щодо подальшої експлуатації цього телевізора Sony. Вони стосувалися того, щоб намагатися уникати будь-якого контакту з матрицею, якщо в будинку є маленькі діти пояснити зрозумілою їм мовою, що кидати в телевізор нічого не можна. В іншому випадку знову знадобиться дорога заміна нової матриці.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.