Пробита матриця, тріщини у телевізорі Samsung UE32M5500AU, заміна екрана Самсунг Смарт ТБ.

Замовлення №: 
90762
✓ Пристрій, виробник, модель: 

"Розумний" 32-дюймовий LED телевізор Самсунг UE32M5500 з базовою функціональністю. Модель має популярну та затребувану функцію Смарт ТБ під керуванням операційної системи Tizen, а також такі функції, як PIP та Time Shift. Наявність бездротового модуля Wi-Fi, Ethernet, 3 роз'єма HDMI - це далеко не всі позитивні якості телевізора. За високу якість звучання відповідає акустична система із двох динаміків загальною потужністю 20 Вт та технологія об'ємного звучання Dolby MS10.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі з наявністю сучасної функції Смарт ТБ сильно пробито матрицю, через що на ній з'явилися різні численні дефекти. Замовник звернувся до нас з проханням, щоб була виконана заміна екрана Самсунг Смарт ТБ, пред'явивши при цьому умову - ремонт повинен бути зроблений максимум за 2 тижні, інакше куплять новий телевізор.

✓ Діагностика сервісним центром: 

В такому випадку заміна екрана Самсунг Смарт ТБ неминуча, оскільки через сильний удар на ньому з'явився скол досить великого розміру, що світиться, від якого в різні боки глибокі тріщини чорного кольору. На світлині №1 видно, що верхня частина екрана темного кольору, на ньому чітко видно дефекти, що з'явилися. На нижній частині залишилось зображення. На світлинах №2 та 3 видно, що поряд зі сколом та тріщинами, на екрані численні різнокольорові тонкі лінії, як вертикальні, так і горизонтальні. Від місця удару до верхньої рамки продовгаста темна пляма, на якій теж різнокольорові смуги. Вивчивши всі нюанси, ми взялися за заміну екрана Самсунг Смарт ТБ на умовах замовника.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося замовити та купити ідентичну Смарт ТБ матрицю Спмсунг у перевірених постачальників. Після її прибуття виконали демонтаж розбитої деталі та згодом результативну заміну екрана Самсунг Смарт ТБ з усіма наступними налаштуваннями. На останній світлині видно, що телевізор повністю у робочому стані, зображення відмінної якості, звук є, на пульт дистанційного керування телевізор реагує. За термінами вклалися в 11 днів. На ремонт із заміни нового екрана замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Виконана заміна нового екрану Смарт ТБ в телевізорі з демонтажем та налаштуваннями обійшлася клієнту 4200 грн.

✓ Причини несправності: 

Через сильний удар по тонкій та тендітній матриці сучасного телевізора, що є його головною відмінністю, з'явився скол та інші механічні пошкодження, що й стало причиною дорогої заміни екрана Самсунг Смарт ТБ.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовника повідомлено про те, що наступного подібного ремонту цей телевізор може не витримати, тому після результативної заміни нової матриці поводитися зі Смарт ТБ телевізором максимально акуратно та дбайливо, уникати будь-якого контакту з екраном!

заміна екрану телевізора Samsung UE32M5500AU
заміна екрану телевізора Samsung UE32M5500AU
заміна екрану телевізора Samsung UE32M5500AU
заміна екрану телевізора Samsung UE32M5500AU

Коментувати