Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробита матриця, тріщини у телевізорі Samsung UE32M5500AU, заміна екрана Самсунг Смарт ТБ.

Закінчення ремонту: 13.11.2019
Замовлення №: 90762
✓ Пристрій, виробник, модель

"Розумний" 32-дюймовий LED телевізор Самсунг UE32M5500 з базовою функціональністю. Модель має популярну та затребувану функцію Смарт ТБ під керуванням операційної системи Tizen, а також такі функції, як PIP та Time Shift. Наявність бездротового модуля Wi-Fi, Ethernet, 3 роз'єма HDMI - це далеко не всі позитивні якості телевізора. За високу якість звучання відповідає акустична система із двох динаміків загальною потужністю 20 Вт та технологія об'ємного звучання Dolby MS10.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі з наявністю сучасної функції Смарт ТБ сильно пробито матрицю, через що на ній з'явилися різні численні дефекти. Замовник звернувся до нас з проханням, щоб була виконана заміна екрана Самсунг Смарт ТБ, пред'явивши при цьому умову - ремонт повинен бути зроблений максимум за 2 тижні, інакше куплять новий телевізор.

✓ Діагностика сервісним центром

В такому випадку заміна екрана Самсунг Смарт ТБ неминуча, оскільки через сильний удар на ньому з'явився скол досить великого розміру, що світиться, від якого в різні боки глибокі тріщини чорного кольору. На світлині №1 видно, що верхня частина екрана темного кольору, на ньому чітко видно дефекти, що з'явилися. На нижній частині залишилось зображення. На світлинах №2 та 3 видно, що поряд зі сколом та тріщинами, на екрані численні різнокольорові тонкі лінії, як вертикальні, так і горизонтальні. Від місця удару до верхньої рамки продовгаста темна пляма, на якій теж різнокольорові смуги. Вивчивши всі нюанси, ми взялися за заміну екрана Самсунг Смарт ТБ на умовах замовника.

✓ Ремонт сервісним центром

Нам вдалося замовити та купити ідентичну Смарт ТБ матрицю Спмсунг у перевірених постачальників. Після її прибуття виконали демонтаж розбитої деталі та згодом результативну заміну екрана Самсунг Смарт ТБ з усіма наступними налаштуваннями. На останній світлині видно, що телевізор повністю у робочому стані, зображення відмінної якості, звук є, на пульт дистанційного керування телевізор реагує. За термінами вклалися в 11 днів. На ремонт із заміни нового екрана замовнику видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Виконана заміна нового екрану Смарт ТБ в телевізорі з демонтажем та налаштуваннями обійшлася клієнту 4200 грн.

✓ Причини несправності

Через сильний удар по тонкій та тендітній матриці сучасного телевізора, що є його головною відмінністю, з'явився скол та інші механічні пошкодження, що й стало причиною дорогої заміни екрана Самсунг Смарт ТБ.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовника повідомлено про те, що наступного подібного ремонту цей телевізор може не витримати, тому після результативної заміни нової матриці поводитися зі Смарт ТБ телевізором максимально акуратно та дбайливо, уникати будь-якого контакту з екраном!

Ірина

03.08.2023

Скільки коштуватиме заміна матриці у Led телевізорі Samsung?
Модель: UE32M5500AU

Доброго дня! Орієнтовний бюджет заміни матриці телевізора Samsung UE32M5500AU - 5000 грн. Для точнішої відповіді потрібно фото шильника (наклейка ззаду телевізора). Для того, щоб відправити фото наклейки з точними параметрами скористайтесь телефоном 097-332-33-02 (вайбер, телеграм).

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.