Пробита матриця телевізора Sony KDL-32WD752, замінити матрицю на телевізорі Соні.

Замовлення №: 
90319
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Функціональний РК LED телевізор Соні KDL-32WD752, який зібраний в Словаччині в 2018 році, наділений матовою матрицею з діагоналлю 32-дюйма, кутами огляду 178 градусів та роздільною здатністю 1920x1080 точок, яку потрібно замінити. За якість звуку відповідають два вбудованих динаміка сумарна потужність яких 10 Ватт. У даній моделі використовується інтегрований медіаплеєр, що підтримує різні формати, є можливість запису на USB накопичувач, а наявність роз'ємів та портів дозволить підключати зовнішні пристрої.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У телевізорі під брендом Соні дуже сильно пошкоджена матриця, вона пробита якимось гострим предметом, в результаті чого він повністю вийшов з ладу. З такою проблемою рішення може бути тільки одне - замінити матрицю на телевізорі Соні, оскільки розбита відновленню не підлягає.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Візуально матриця цього телевізора Соні, яку однозначно потрібно замінити, нагадує «північне сяйво», на ній практично немає місця, де б не з'явилися різного роду механічні пошкодження. У місці удару утворилася невелика дірочка, від якої в різні боки тонкі довгі та короткі тріщини. Практично вся панель покрита різнокольоровими вертикальними стовпцями різної ширини. У правому нижньому кутку горизонтальна растрова пляма, трохи лівіше якої невеликий скол. В даному випадку замінити матрицю на телевізорі Соні можливо, але для цього необхідно замовити нову деталь.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Ми змогли замовити панель, яка за своїми характеристиками цілком ідентична тій, яку потрібно замінити в телевізорі від відомого та популярного виробника Соні. Після її отримання демонтована розбита панель, а на її місце встановлена нова, після чого зроблені всі потрібні налаштування. Після того, як вдалося результативно замінити матрицю на телевізорі Соні зображення відмінної якості.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по заміні нової матриці в телевізорі з урахуванням її вартості склав 4800 грн.

✓ Причини несправності: 

Як правило, необережне поводження з будь-яким сучасним телевізором, будь то Соні, LG, Samsung або будь-який інший, призводить до таких наслідків, як в даному випадку, а саме, до дорогого та складного ремонту, коли можливо тільки лише замінити зіпсовану деталь.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Щоб уникнути подібних проблем в подальшому, замовнику рекомендовано поводитись з телевізором максимально дбайливо. Якщо в будинку є маленькі діти, пояснити їм, що нічого кидати в екран не можна, що замінити його складно і дорого. Можливо має сенс встановити його на стіні.

заміна матриці телевізора Sony KDL-32WD752
заміна матриці телевізора Sony KDL-32WD752
заміна матриці телевізора Sony KDL-32WD752
заміна матриці телевізора Sony KDL-32WD752

Коментувати