Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Пробили матрицю і з'явилася дірка в телевізорі Sony KD49XE8077, заміна матриці телевізора Соні.

Закінчення ремонту: 05.08.2019
Замовлення №: 90499
✓ Пристрій, виробник, модель

49-дюймовий LED телевізор Соні KD-49XE8077, що увійшов в лінійку 2018 року та зібраний в Японії, наділений здатністю 4К Х-Reality PRO, за рахунок чого досягається неймовірна чіткість зображення. До інших переваг телевізора від відомого виробника Соні можна віднести наявність функції Smart TV (Android 7.0 (Nougat), Wi-Fi, чотирьох роз'ємів HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником

Телевізор поступив з проблемою - пробили матрицю і на ній з'явилася дірка та інші механічні пошкодження. З розповіді користувача дізналися, що телевізор висів на стіні, однак діти кинули чимось гострим в екран і пробили його. З такою несправністю можлива виключно заміна матриці телевізора Соні, на що замовник дав свою згоду.

✓ Діагностика сервісним центром

Оскільки удар виявився досить сильним, на матриці справа з'явилася дірка, що світиться, від якої в різні боки пішли глибокі тріщини, деякі дуже довгі. Між тріщинами множинні вертикальні різнокольорові смуги. Візуально матриця цього телевізора від відомого виробника Соні, як би розділена на дві частини - нижня темного кольору, на якій чітко видно смуги та растрові стовпці. Верхня частина залита білим кольором і тут також читаються кольорові смуги, які в деяких місцях більш яскраві, в інших менше (добре видно на перших трьох світлинах). Незалежно від кількості та характеру механічних пошкоджень, заміна матриці телевізора Соні неминуча.

✓ Ремонт сервісним центром

Щоб була можливою заміна нового екрану, необхідно замовити деталь, яка повністю відповідає всім технічним характеристикам розбитої. Оскільки у нас добре налагоджені зв'язки з постачальниками, нам вдалося купити для цього телевізора ідентичну матрицю. Після результативного демонтажу та заміни LED матриці телевізора Соні були зроблені всі налаштування. Перевірено якість зображення та звуку, а також робота від дистанційного пульта.

✓ Загальна вартість ремонту

Демонтаж розбитої матриці Соні, заміна нової, на яку видано гарантію, коштували 11000 грн.

✓ Причини несправності

Не залежно якої марки телевізор Соні, LG, Samsung, всі вони схильні до вищеописаної проблеми, оскільки наділені тонкою, дуже крихкою та вразливою матрицею, яку можна назавжди вивести з ладу навіть незначним ударом або перекосом, тоді гарантовано знадобиться її заміна. В даному випадку по ній був сильний удар гострим предметом.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативної заміни телевізор повністю в справному стані, тому якщо в подальшому його правильно експлуатувати, він зможе пропрацювати тривалий час без такого дорогого ремонту, як заміна. Рекомендовано донести цю інформацію до дітей!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.