Пробили матрицю і з'явилася дірка в телевізорі Sony KD49XE8077, заміна матриці телевізора Соні.

Замовлення №: 
90499
✓ Пристрій, виробник, модель: 

49-дюймовий LED телевізор Соні KD-49XE8077, що увійшов в лінійку 2018 року та зібраний в Японії, наділений здатністю 4К Х-Reality PRO, за рахунок чого досягається неймовірна чіткість зображення. До інших переваг телевізора від відомого виробника Соні можна віднести наявність функції Smart TV (Android 7.0 (Nougat), Wi-Fi, чотирьох роз'ємів HDMI.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор поступив з проблемою - пробили матрицю і на ній з'явилася дірка та інші механічні пошкодження. З розповіді користувача дізналися, що телевізор висів на стіні, однак діти кинули чимось гострим в екран і пробили його. З такою несправністю можлива виключно заміна матриці телевізора Соні, на що замовник дав свою згоду.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Оскільки удар виявився досить сильним, на матриці справа з'явилася дірка, що світиться, від якої в різні боки пішли глибокі тріщини, деякі дуже довгі. Між тріщинами множинні вертикальні різнокольорові смуги. Візуально матриця цього телевізора від відомого виробника Соні, як би розділена на дві частини - нижня темного кольору, на якій чітко видно смуги та растрові стовпці. Верхня частина залита білим кольором і тут також читаються кольорові смуги, які в деяких місцях більш яскраві, в інших менше (добре видно на перших трьох світлинах). Незалежно від кількості та характеру механічних пошкоджень, заміна матриці телевізора Соні неминуча.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Щоб була можливою заміна нового екрану, необхідно замовити деталь, яка повністю відповідає всім технічним характеристикам розбитої. Оскільки у нас добре налагоджені зв'язки з постачальниками, нам вдалося купити для цього телевізора ідентичну матрицю. Після результативного демонтажу та заміни LED матриці телевізора Соні були зроблені всі налаштування. Перевірено якість зображення та звуку, а також робота від дистанційного пульта.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Демонтаж розбитої матриці Соні, заміна нової, на яку видано гарантію, коштували 11000 грн.

✓ Причини несправності: 

Не залежно якої марки телевізор Соні, LG, Samsung, всі вони схильні до вищеописаної проблеми, оскільки наділені тонкою, дуже крихкою та вразливою матрицею, яку можна назавжди вивести з ладу навіть незначним ударом або перекосом, тоді гарантовано знадобиться її заміна. В даному випадку по ній був сильний удар гострим предметом.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після результативної заміни телевізор повністю в справному стані, тому якщо в подальшому його правильно експлуатувати, він зможе пропрацювати тривалий час без такого дорогого ремонту, як заміна. Рекомендовано донести цю інформацію до дітей!

заміна матриці телевізора Sony KD49XE8077
заміна матриці телевізора Sony KD49XE8077
заміна матриці телевізора Sony KD49XE8077
заміна матриці телевізора Sony KD49XE8077
заміна матриці телевізора Sony KD49XE8077

Коментувати