Пробили екран телевізора і з'явилася дірка в LG 42LM670Т, діагностика поломки телевізора.

Замовлення №: 
90208
✓ Пристрій, виробник, модель: 

3D телевізор ЛДЖ 42LM670T, що зібраний в 2012 році (Польща), наділений 42-х дюймовим дисплеєм з Edge LED Plus підсвічуванням, за допомогою якої зображенню надаються насичені кольори. У комплекті до телевізора передбачено чотири пари окулярів, а також фірмовий пульт Magic Motion, за допомогою якого управляти телевізором можна в чотирьох режимах: указка, розпізнавання голосу, жести і колесо. Також модель з підтримкою технології Smart Share.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Замовнику потрібна діагностика поломки телевізора. Телевізор поступив в сервісний центр, упакованим в оригінальну коробку з м. Розівка Запорізька обл. У ньому розбита матриця, тому замовник попросив замінити її на нову. При здачі телевізора на діагностику поломки він уточнив, що повинні бути виконані дві обов'язкові умови - оскільки в родині звикли дивитися 3D контент, тому матриця повинна бути тільки 3D, а сума усунення поломки не повинна перевищувати 6500.

✓ Діагностика сервісним центром: 

У телевізорі складна поломка, у нього дуже сильно пошкоджена матриця, на якій внаслідок удару з'явилася дірка, від якої в різні боки пішли тріщини, кілька з яких досить довгі. Між тріщинами багато вертикальних стовпців різного кольору - білого, зеленого, фіолетового та інших (добре видно на світлині №1). Діагностика поломки телевізора підтвердила припущення, що без заміни матриці обійтися не вийде.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Нам вдалося замовити і купити нову 3D матрицю, яка відповідає всім технічним характеристикам розбитої. Після результативної заміни на екрані роздвоєне зображення, але при одяганні окулярів воно з'єднується і виходить 3D ефект (див. світлини №3 та 4). Завдяки правильно виконаній діагностиці поломки телевізора, цей ремонт виявився з позитивним результатом.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Нова 3D матриця, яку встановили замість розбитої, коштувала 6400 грн, діагностика визначення поломки увійшла в цю ціну.

✓ Причини несправності: 

Така поломка, як в даному випадку далеко не по одинока, вона виникає, коли з телевізором неправильно поводяться. В даному випадку по екрану був сильний удар якимось важким предметом, як результат з'явилися різного роду механічні пошкодження.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після діагностики і результативного ремонту по заміні 3D матриці, замовнику рекомендовано уникати контакту з новим екраном, який при одному необережному русі можна легко пошкодити знову.

діагностика телевізора LG 42LM670Т
діагностика телевізора LG 42LM670Т
діагностика телевізора LG 42LM670Т
діагностика телевізора LG 42LM670Т

Коментувати