Проблеми з комутацією по HDMI в AV-ресивері Onkyo TX-SR706, ремонт ресивера Onkyo.

Замовлення №: 
90296
✓ Пристрій, виробник, модель: 

AV-ресивер Онкіо TX-SR706 (Onkyo) формату 7.1, з потужністю 160 Вт на кожний канал. Дана модель наділена AM/FM, RDS тюнером з 40 предустановками, еквалайзером та автокалібруванням. Ресивер від відомого виробника Onkyo з широким вибором входів - у нього 4 композитних, 4 S-Video, 2 компонентних, 4 HDMI, 3 коаксіальних, 5 лінійних, Phono та ін.

✓ Заявлена несправність замовником: 

У ресивері виникли проблеми з комутацією по HDMI (ці входи не працюють). Потрібен ремонт ресивера Onkyo, оскільки зі слів замовника, спочатку входи HDMI з прогріванням працювали, потім перестали працювати взагалі, також виникли проблеми з аналогом по Phono (спеціальним входом, призначеним для під'єднання пристроїв, що відтворюють грамплатівки). Він також повідомив, що це не перша несправність, тому раніше ремонт даного ресивера від Onkyo вже виконувався.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Зовнішній стан ресивера нормальний, у нього акуратний чистий корпус. Щоб виконати діагностику та подальший ремонт ресивера Onkyo, його довелося повністю розібрати. Це дозволило дізнатися, що в даній моделі використовується плата CMKM-54XRF (NCDG-9504), однак з ладу вийшла плата HDMI. Діагностика показала, що несправність серйозна, тому ремонт буде складним та дорогим. Проблема в ІМСI-комутатора Sil9135CTU на платі HDMI, випаяти котрий без пошкоджень плати практично неможливо (дрібний двосторонній монтаж SMD-елементів, при прогріванні ІМС відваляться, ушкодяться міжшарові переходи). Виходячи з цього, ремонт може складатися тільки в заміні нової плати HDMI в зборі (NCHDM-9562 25139562B).

✓ Ремонт сервісним центром: 

Про цю ситуацію повідомили замовнику, на що він дав свою згоду. Для результативного ремонту ресивера Onkyo потрібна була заміна нової плати HDMI NCHDM-9562 25139562B в зборі (див. світлину №3). Такі дії дозволили позитивно вирішити проблему. На ремонт + нову деталь видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Ремонт по заміні плати HDMI в ресивері Onkyo з урахуванням вартості цієї деталі коштував клієнту 2800 грн.

✓ Причини несправності: 

Імовірно причиною виходу з ладу даного ресивера від компанії Onkyo могло стати те, що користувач підключив джерело HDMI-сигналу на «гарячу» (статика). Це спровокувало вихід з ладу плати, ремонт якої на компонентному рівні виявився неможливим.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після такого дорогого ремонту, коли в AV-ресивері Onkyo довелося міняти плату в зборі, замовнику рекомендовано більше не підключати джерело HDMI-сигналу на «гарячу».

ремонт ресивера Onkyo TX-SR706
ремонт ресивера Onkyo TX-SR706
ремонт ресивера Onkyo TX-SR706
ремонт ресивера Onkyo TX-SR706

Коментувати