Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Працює тільки при натиснутій кнопці пилосос Zelmer 919.0 ST (ZVC752STUA), ремонт миючого пилососа.

Закінчення ремонту: 25.06.2019
Замовлення №: 90430
✓ Пристрій, виробник, модель

Багатофункціональний пилосос Зелмер 919.0 ST (ZVC752STUA) з потужністю 1600 Вт відмінно впорається не тільки з сухим прибиранням, але також підійде для вологого, він також здатний помити будь-яку поверхню. У даній моделі, яка зібрана в Польщі, використовується резервуар з водою (аквафильтр), що затримує навіть найдрібніший пил. У разі необхідності користувач має можливість зібрати воду.

✓ Заявлена несправність замовником

Даний пилосос, який відноситься до типу миючих, надійшов в сервісний центр без контейнера для води. Причина - працює тільки при натиснутій кнопці, якщо її відпустити, пилосос припиняє працювати. Іншими словами кнопка включення не фіксується. Замовник попросив виконати ремонт миючого пилососа, а також зробити його чищення.

✓ Діагностика сервісним центром

Початковий огляд показав, що пилосос в хорошому стані, у нього акуратний корпус. Однак після того, як його розібрали та провели діагностику з'ясували, що проблема в мережевих ланцюгах, розвалилася кнопка включення, при натисканні вона якимось чином замикала контакти. Двигун і вихідні фільтри в вапняному нальоті, можливо забули поставити вхідні фільтри. З такими проблемами ремонт миючого пилососа буде спрямований на відновлення модулів, що вийшли з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром

В даному випадку ремонт полягав в наступному: відновлено з'єднання з мережею, замінена мережева 2-х контактна кнопка 250в 12а, виконане чищення всього пилососа від вапняного нальоту. Після такого ремонту миючого пилососа, на який видана гарантія, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Даний ремонт по відновленню мережевих ланцюгів + нова кнопка + чищення обійшлися клієнту 550 грн.

✓ Причини несправності

Як показує практика, виникнення такої проблеми, як в даному випадку, багато в чому залежить від інтенсивності експлуатації миючого пилососа. Надмірно сильні механічні дії, наприклад, звичка включати пилосос ногою, а також скупчення пилу, бруду, вапна - прискорює знос механізму кнопки і призводить до ремонту. Спочатку кнопка починає заїдати, спрацьовує через раз, не фіксується в потрібному положенні, а потім взагалі перестає реагувати на натискання.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано обережно ставитись до кнопки включення, яку замінили. В обов'язковому порядку використовувати вхідні фільтри, користуватися фільтрованою водою, це допоможе уникнути утворення вапняного нальоту.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.