Працює тільки при натиснутій кнопці пилосос Zelmer 919.0 ST (ZVC752STUA), ремонт миючого пилососа.

Замовлення №: 
90430
✓ Пристрій, виробник, модель: 

Багатофункціональний пилосос Зелмер 919.0 ST (ZVC752STUA) з потужністю 1600 Вт відмінно впорається не тільки з сухим прибиранням, але також підійде для вологого, він також здатний помити будь-яку поверхню. У даній моделі, яка зібрана в Польщі, використовується резервуар з водою (аквафильтр), що затримує навіть найдрібніший пил. У разі необхідності користувач має можливість зібрати воду.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Даний пилосос, який відноситься до типу миючих, надійшов в сервісний центр без контейнера для води. Причина - працює тільки при натиснутій кнопці, якщо її відпустити, пилосос припиняє працювати. Іншими словами кнопка включення не фіксується. Замовник попросив виконати ремонт миючого пилососа, а також зробити його чищення.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Початковий огляд показав, що пилосос в хорошому стані, у нього акуратний корпус. Однак після того, як його розібрали та провели діагностику з'ясували, що проблема в мережевих ланцюгах, розвалилася кнопка включення, при натисканні вона якимось чином замикала контакти. Двигун і вихідні фільтри в вапняному нальоті, можливо забули поставити вхідні фільтри. З такими проблемами ремонт миючого пилососа буде спрямований на відновлення модулів, що вийшли з ладу.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В даному випадку ремонт полягав в наступному: відновлено з'єднання з мережею, замінена мережева 2-х контактна кнопка 250в 12а, виконане чищення всього пилососа від вапняного нальоту. Після такого ремонту миючого пилососа, на який видана гарантія, він повністю в робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Даний ремонт по відновленню мережевих ланцюгів + нова кнопка + чищення обійшлися клієнту 550 грн.

✓ Причини несправності: 

Як показує практика, виникнення такої проблеми, як в даному випадку, багато в чому залежить від інтенсивності експлуатації миючого пилососа. Надмірно сильні механічні дії, наприклад, звичка включати пилосос ногою, а також скупчення пилу, бруду, вапна - прискорює знос механізму кнопки і призводить до ремонту. Спочатку кнопка починає заїдати, спрацьовує через раз, не фіксується в потрібному положенні, а потім взагалі перестає реагувати на натискання.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після ремонту з позитивним результатом замовнику рекомендовано обережно ставитись до кнопки включення, яку замінили. В обов'язковому порядку використовувати вхідні фільтри, користуватися фільтрованою водою, це допоможе уникнути утворення вапняного нальоту.

ремонт миючого пилососа Zelmer 919.0 ST (ZVC752STUA)
ремонт миючого пилососа Zelmer 919.0 ST (ZVC752STUA)
ремонт миючого пилососа Zelmer 919.0 ST (ZVC752STUA)
ремонт миючого пилососа Zelmer 919.0 ST (ZVC752STUA)

Коментувати