Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Працює тільки перша універсальна програма в Moulinex CE503132/87A, ремонт мультиварки Moulinex.

Закінчення ремонту: 27.09.2019
Замовлення №: 90612
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка/скороварка Мулінекс CE503132/87A (Moulinex) зі знімним паровим клапаном та знімною внутрішньою кришкою, з кнопковим типом керування та потужністю нагрівального елемента 1000 Вт. Мультиварка наділена 33 автоматичними програмами приготування та безліччю корисних функцій, таких як стерилізація посуду, таймер відстрочки, мультикухар та інші. До особливостей моделі можна віднести можливість прискореного випуску пари, наявність двох детекторів для точного контролю температури страви.

✓ Заявлена несправність замовником

Оскільки ми виконуємо ремонт мультиварки Moulinex, вона прийнята в роботу через те, що зі слів замовника працює тільки перша універсальна програма. Разом із мультиваркою він приніс чашу. Як виявилося, при старті висвічується помилка Е0. Такі ознаки можуть вказувати на те, що проблема виникла в датчиках верхньої кришки, оскільки в інструкції до мультиварки від відомого виробника Moulinex, помилка Е0 вказує на те, що не закрита верхня кришка.

✓ Діагностика сервісним центром

Зовнішній стан мультиварки добрий, однак на світлині №1 добре видно, що її корпус є досить забрудненим та виглядає неакуратно. Після її розбирання та проведеної діагностики з'ясували, що ремонт мультиварки Moulinex неминучий, оскільки проблема у ланцюгах датчиків (відбувся розрив ланцюгів датчиків температури).

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю, як ця, ремонт полягав у відновленні термозахисту та ланцюгів датчиків. Це дозволило повністю розв'язати проблему, оскільки після ремонту мультиварки Moulinex, на який видано гарантію, вона повністю у робочому стані.

✓ Загальна вартість ремонту

Ремонт з відновлення термозахисту та ланцюгів датчиків у цій мультиварці обійшовся замовнику 500 грн.

✓ Причини несправності

Як показує багаторічний досвід роботи, виникнення цієї несправності властиве мультиваркам від відомого та популярного виробника Moulinex, коли відбувається розрив ланцюгів датчиків температури і при включенні висвічується помилка Е0, тому необхідний їх ремонт.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після результативного ремонту замовнику рекомендовано стежити, щоб рідина не потрапляла на дисковий нагрівач. Він попереджений про те, що на вигині під кришкою може перетиратися дріт, це стандартно для моделей виробника Moulinex.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.