Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Повністю відсутнє зображення на екрані телевізора Bravis LED32-C2000B, діагностика телевізора Bravis.

Закінчення ремонту: 20.07.2020
Замовлення №: 00435
✓ Пристрій, виробник, модель

32-дюймовий РК телевізор Бравіс LED32-C2000B (Bravis), зібраний у 2013 році, відноситься до бюджетних моделей, які мають мінімум додаткових функцій. Модель із роздільною здатністю 1366x768 пікселів, яскравістю 250 кд/м2, контрастністю 3000:1 та кутами огляду 170 градусів, як по вертикалі, так і по горизонталі. У комплексі з LED підсвіткою та наявністю матового покриття антивідблиску створюються комфортні умови для перегляду улюбленого телеконтенту. У телевізорі використовується аналоговий ТВ-тюнер та звукова система, що складається з двох динаміків із сумарною потужністю 16 Вт. Модель з наявністю таких функціональних портів, як HDMI, VGA та USB 2.0. У комплекті до телевізора передбачено багатофункціональний пульт дистанційного керування Magic Motion. До додаткових функцій цього телевізора можна включити таймер сну.

✓ Заявлена несправність замовником

У роботі цього телевізора виникла проблема – на екрані повністю відсутнє зображення. Замовнику потрібно, щоб була виконана діагностика телевізора Bravis та визначено причину несправності, оскільки з його слів, якщо на екран присвітити ліхтариком, силуети хоч і дуже слабко, але все ж таки проглядаються. Йому важливо дізнатися, наскільки несправність складна та чи має сенс виконувати ремонт, оскільки телевізор придбано досить давно (7 років тому), він вже досить застарів та, можливо, кращим рішенням стане придбання більш функціональної моделі. Також від нього дізналися, що всі ці роки телевізор експлуатується з тими самими налаштуваннями, їх не змінювали, оскільки якість зображення повністю влаштовувала. Це перша його несправність, тому раніше діагностика телевізора Bravis та його ремонт ще не виконувалися.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри тривале використання зовнішній стан телевізора досить добрий, у нього акуратний корпус, на матриці та рамці немає пошкоджень (добре видно на світлині №1). Виконанню будь-якої складності ремонту завжди передує діагностика телевізора Bravis і цей випадок не є винятком. Телевізор розібрали та з'ясували, що в цій моделі використовуються такі компоненти, як підсвітка GC43D09-ZC23FG-01 2016-04-13 9S1P, плата Main Board JUG7.820.00081373. Під час діагностики телевізора Bravis з'ясували, що ремонт неминучий. Це пов'язано з тим, що проблема виникла в роботі підсвітки, з ладу вийшов ліхтар матриці, на одній з лінійок згоріло два світлодіоди D6 і D7 (див. світлину №3). Результати діагностики та орієнтовну вартість ремонту повідомили клієнту, який погодився на виконання такого ремонту.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю як у цьому випадку, ремонт полягав у наступному: виконано відновлення ліхтаря матриці, зроблено реставрацію лінійки підсвітки, на якій перепаяли два несправні світлодіоди. Також у блоці живлення перепаяли деякі деталі, зменшивши цим струм світлодіодів підсвітки. Дві останні світлини підтверджують той факт, що струм зменшили з 400 млА до 253 млА (добре видно на індикаторі тестера). Завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора Bravis, проблема вирішена максимально результативно. Зображення на екрані є, воно хорошої якості, підсвітка рівномірна, без дефектів. Після ремонту телемайстер перевірив усі рівні налаштувань зображення, які ще заводські та трохи їх зменшив, оскільки вони були виставлені на максимум. Цей ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

Реставрація лінійки підсвітки, на якій перепаяли два світлодіоди, а також обмеження струму коштувало замовнику 1200 грн. Діагностика телевізора Bravis виконана безкоштовно.

✓ Причини несправності

Фахівці нашої сервісної майстерні досить часто стикаються з подібними ситуаціями, як у цьому випадку. Така несправність належить до розряду поширених, вона може виникати в будь-яких сучасних телевізорах, і Bravis не є винятком. Коли на екрані телевізора пропадає зображення, однак при наведенні яскравого променя світла проглядаються силуети, як правило, пов'язане з виходом з ладу підсвітки. Саме цей факт підтвердила діагностика телевізора Bravis. Виникнення такої проблеми може бути через різні чинники. В цьому випадку на одній із планок згоріло відразу два світлодіоди, тому знадобилася їхня заміна. Виникнення такої проблеми також відбувається з різних причин. До них можна віднести тривалу інтенсивну експлуатацію пристрою, постійний перегляд на максимальній яскравості, різкий перепад напруги та інше.

✓ Рекомендації сервісного центру

Користувача повідомили про те, що завдяки правильно виконаній діагностиці телевізора від компанії Bravis, результативним виявився ремонт планки підсвітки із заміни двох світлодіодів, що перегоріли. Це виключило заміну цілої нової лінійки підсвітки, що позитивно вплинуло на кінцеву ціну наданої послуги. Попри те, що телевізору вже 7 років, потреби в заміні планок немає, оскільки майстер протестував всі наявні світлодіоди та зробив висновок, що з обмеженим струмом вони ще з достатнім ресурсом. Рекомендовано не збільшувати рівні налаштувань, які зроблені в сервісному центрі!

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.